The Big Challenge - 11 maja 2006

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! Zastanawiam się, czy wielu z Was brało udział w konkursie Big Challenge, który się odbył dzisiaj (11 maja 2006) ?? Jeśli tak, to napiszcie jak Wam poszło i czy Waszym zdaniem był trudny. A, i napiszcie na jakim poziomie pisaliście, tzn. w której klasie jesteście :)) Ja jestem w II kl. gimnazjum, moim zdaniem był średnio trudny, chociaż kilku nie zrobiłam, a kilka odpowiedzi mam złych :P Czekam na odpowiedzi! Pozdrawiam ;]
Hej:-)
Też dzisiaj pisałem The Big Chellange i muszę powiedziec, że poszło mi całkiem niezle :). Ogółem jestem z siebie zadowolony, przejrzałem odpowiedzi w domu, sprawdziła mi tez moja nauczycielka od angielskiego (,ale ona też nie była co do wszytskiego pewna, bo skąd może wiedziec np. ile w UK kosztuje gazeta) i mam co najwyżej 3 błędy. Czekam na wyniki.;-) Aha, chodzę do klasy I gimnazujum.

Pozdrawiam,
Kamil92
Thx za odpowiedź :) to dobrze, że masz dobry wynik, fajnie :-) ja chyba mam, według moich obliczeń, 220,5 pkt na 270... policzyłam zgodnie z tym co jest tam napisane na tej karcie z pytaniami, na górze. Także średnio mi poszło... Ciekawe ile będą mieć inni ;] jak mozesz to odpisz coś jeszcze :P pozdrawiam.
Witam,rnja tez pisalem. jestem w I klasie gim. szczerze mowiac nie byl az taki trudny.rnco do gazety to raczej nie bedzie kosztowala Ł3 ( ok 15 zł). ja zaznaczylem 30p.rnpozdros
fajnie
Hej;-)
Niedawno ukazały się w necie odpowiedzi. Mam ogółem 2 błędy. :-)
Temat przeniesiony do archwium.