ja chce gdzies wyejchac!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
aaaaaaaaaaaaaaaa chce gdzies wyjechac!!!!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAAAA nawet do gorlitz!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaa .w polsce mnie szlag wtrafi
jejku!!nie denerwuj się. jak już dokładnie wiesz czego chcesz, to teraz zrób wszystko,żeby to zrealizować, a na pewno się uda!
w gorlitz nic nie ma,
ale w sumie jest dużo pustostanów, jak byłam, to całe domy stoja opuszczone, bo się niemcy wgłąd Deutschlandu wynieśli. byłoby gdzie mieszkać.......zresztą burmistrz tego miasteczka to przemiły gosc nastwiony pro-polsko. ciągle gada o ściągnięciu Polaków do G\"orlitz, nawet mieszkania chce zapewniać, ale Berlin na to krzywo patrzy.

poczekaj do maja, do 9 tego.potem zdecyduj gdzie.
dzisiaj mnie kanary spisały w autosuie za brak biletu!!!!!!aaaa co za polska
dokladnie .. co za Polska .. i jej obywatele jezdzacy bez biletu .. wstyd
mieszkam w gorlitz i wcale nie uwazam ze tu nic nie ma:) co rusz sa jakies imprezy kulturalne a jak znasz dobrze ejzyk to praca tez jest:PP
i co udało ci sie? w gorlitz jest fajnie :) pozdrawiam
Chcialabym porozmawiac z osobami mieszkajacymi przy granicy polskiej. Mieszkam obecnie w zachodniej czesci Niemiec. Poniewaz planuje przeniesc sie blizej Polski chcialabym dowiedziec sie wiecej o miejscowosciach przygranicznych i mozliwosciach jakie sa w tych miastach. Wszyscy strasza mnie, iz sa pustki i brak pracy w nich a chcialabym wiedziec ze jednak jest jakas szansa. Pozdrawiam serdecznie.
moj [gg] ,
Temat przeniesiony do archwium.