dział tłumaczeń piosenek

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 149
Wiecie co?!
Jestem 14nastolatką, ucze sie angielskiego od lat pięciu, jestem w klasie anglojęzycznej, jestem uczstniczką Comeniusa... Listening-Oh God!!! To była dla mnie czarna magia. Znałam słówka, ale jak taki np. Eminem zaśpiewa, to rozumiałam 1/10 całego tektu. Przypadkiem znalazłam tą stronę i dzięki niej nie mam już z tym problemów. Przy okazji nauczylam się kupę słówek. Bo po jakiego h*ja mi zatrzymywanie co 5 skeund iosenki, jak mogę wejść na tą stronę?! Jesteś/-cie wiel-ki/-cy, nauczenie mnie czegoś, to naprawde wielka sztuka! Więc po co to likwidować?? Jestem pewna, ze nie jestem jedyną osobą wdzięczną za wykonanie tej strony! No i co...? KONIEC? Od tak??? O co dokladnie chodzi? Na pewno możemy coś zrobić...
Brak funduszy? Nie można zorganizowac, czegos typu: miesiąc korzystania ze strony za 1zł+vat? Na pewno duzo by się zebrało i starczyło by na ang.pl. A złotówka to nie tak duzo, a na tego typu serwis nie żaołwałabym tej złotówki....
Człowieku!!!!!! Zastanów się jeszcze, bo w necie NIE MA takiego serwisu jak ten! On jest po prostu najlepszy!!!!
Cholera Lukar ale przeciez ta byla praca tak wielu osob!!! Wszyscy sie staralismy. Nie mozesz tak tego \"zostawic\".Przeciez wszystkim nam na tym zalezy. A nie moze byc tlumaczen bez textow tak jak wczesniej? Przeciez zawsze mozna bylo przeczytac tlumaczenie a text z jakijs innej strony. NIC SIE NIE DA ZROBIC??????????????? DLACZEGO????????????????????????????????
Jednego nie rozumiem - przecież w sieci jest cała masa stron zawierających teskty różnych wykonawców i tłumaczenia. Więc czemu uwzięli się właśnie na stonę Łukasza? Tylko dlatego, że w całym tym bałaganie ona była najlepsza? A może nagle wszystkie chcą zlikwidować? To jakiś obłęd... Łukasz, zastanów się nad tym i nie poddawaj tak łatwo! Pozdrawiam
Mam propozycje (myśle że nie do odrzucenia). Często zakładałem strony \"nielegalne\" i zawsze chroniłem się tym samym tekstem, który pomagał mi zachować moją witryne. Niestety na kompie zachował się tylko jeden egzemplarz tego tekstu (ale po uzgodnieniu z Lukasem zmienie razem z nim ten tekst) Często się spotykaliście napewno z nim, oto on: \"Z pewnych kontrowersyjnych powodów, jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakimiś organizacjami rządowymi, do walki z piractwem komputerowym lub jakiejkolwiek innej grupy spełniającej te funkcje, a także jeśli po prostu jesteś pracownikiem tych grup NIE MOŻESZ wejść na tę stronę, nie możesz ściągać żadnych plików i nie możesz przeglądać żadnych plików HTML. Jeśli wejdziesz na stronę ( a nie da się inaczej niż po zaakceptowaniu wszystkich powyższych warunków ) złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (Internet Privacy Act podpisany w 1995) co będzie znaczyło że NIE MOŻESZ rościć prawa do odłączenia naszych ISP(s) ani do ukarania żadnych osób lub firm ( darmowych serverów ) na których przetrzymujemy swoje pliki, nie możesz także sądownie ścigać żadnej osoby związenej z tą stroną włączając w to rodzinę, przyjaciół autorów strony oraz wszystkich którzy tę stronę odwiedzają. Wszystkie utwory MP3 umieszczone na tej stronie, prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych. Są to jedynie próbki utworów, które mają Was zachęcić do zakupienia w sklepie całego albumu. Od momentu ściągnięcia na dysk pliki należy usunąć w przeciągu 24 godzin. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem. Autorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na stronie. Wszystkie pliki ściągacie na własną odpowiedzialność!!!\" To jest oczywiście tylko apropos piosenek ale jak już powiedziałem to się zmieni jeżeli Lukas tego chce. Lukas jeżeli chcesz z tego skorzystać to mój mail [email] lub nr [gg]
No to jest to świetny pomysł. Tak trzymac jesli Łukasz sienie zgodzi to poprostu to bedzie powiaznae z jakims przekretem POZDRO
hear a derisive laugh of God...
Bezsensu!!!!!!! Wszyscy są za przywróceniem tej strony!!!!! Lukar no.... nie rób tego..
Another Brick In The Wall...

Dziekuje....
szkoda... :( Pozdro dla Łukasza
Ja jestem ZA !!!!!!NIE MOŻNA POZWOLIĆ ŻEBY TAK SUPER EXTRA MEGA W DECHĘ stronka znikła bez powrotnie , 3eba coś z tym fantem zrobić bo w przeciwnym razie stracimy jeden z najprzyjemniejszych sposobów nauki języka angielskiego(a wiadomo że jeśli pożyteczne jest i przyjemne, to nie ma nic lepszego)plissssssssssssss ta stronka musi wrócić.Niech pokój będzie z wami.LICZYMY NA WAS!!!
Hejo WIELKI BRACIE zgadzam się z tobą w zupełności, może nie mam pomysłów jak przywrócić tą cool stronkę bo dopiero od niedawna miałam z nią styczność ,ale powiem jedno bardzo przypadła mi ona do serca ,dzięki niej mogłam uczyć się języka w sposób który lubie. NIE wiem co zrobią teraz takie osoby jak ja, którym w inny sposób język angielski nie wchodzi do głowy z łatwością:(((((((((((ale wierze że nie na rzeczy nie możliwych i da się coś zrobić(w szczególności dla takich jak ja:(3majta się ,BUZKA 4 all
Lukasz!

Czy Ty w ogole jeszcze czytasz to co my tu piszemy?
Nie masz nam juz nic do powiedzenia?!
Sprawa lezy w Twoich rekach!
Zobacz ile ludzi prosi o \'pomoc\'....
Mogę Cię zapewnić, że Łukasz dosyć często odwiedza forum i czyta wszystkie wypowiedzi:) Nikt (nawet on sam) nie ma wątpliwości co do tego, że dział tłumaczeń piosenek był dobrym przedsięwzięciem. Niestety nie ma podstaw prawnych do umieszczania tesktów angielskich w tak dużym serwisie. Z dwojga złego już chyba lepiej zamknąć jeden dział niż całą stronkę. Mimo wszystko nie traćcie nadziei. Być może nie jest to jeszcze absolutny koniec. Czas pokaże czy nie da się zrobić czegoś w kierunku przywrócenia podstronki. Wszelka krytyka pod adresem Łukasza po zamknięciu witryny chyba już raczej mija się z celem (już mu się w sumie oberwało:). Nie dojdzie na pewno do reaktywacji tłumaczeń na tej stronce i trzeba się z tym pogodzić =]
Oczywiscie ze czytam, swoje zdanie zaprezentowalem juz (chocby w watku https://www.ang.pl/tlumaczenia_raz_jeszcze_3604.html ). Prosicie mnie o przywrocenie dzialu wiec powtarzam - jako czesc tego serwisu dzial tlumaczeń nie wróci.

Dajcie mi troche czasu na dowiedzenie sie czegos wiecej.
Z tego co przeczytałem na stronie SWAP-u to prawa autorskie o ktorych oni mowia tycza sie tylko i wyłącznie publicznego wykonywania / odtwarzania lub nieautoryzowanego kopiowania i powielania utworów. O tekstach nic nie pisze więc sądze że nie słusznie się czepiają.
Moim skromnym zdaniem publikowanie oryginalnych tekstów (nie mówie o ich tłumaczeniach) a przede wszystkim brak osiągania z tego tytułu korzyści materialnych nie powinno grozić ani karą grzywny ani pozbawieniem wolności.

Pozdrawim i życzę powodzenia w wyjaśnieniu zainstaniałej sytuacji
PiQ
-----------------------------
zainteresowanych odsyłam tu => http://www.sawp.pl/prawo.html
Nawet nie zdążyłem umieścić żadnego tekstu Behemotha......
To ja prosze o inne adresy konkurencyjne do tego serwisu
nie tylko wasza stronka ma takie problemy, wejdzcie na www.teksty.pl - im tez sie doczepili do tekstów
http://www.teksty.pl/?location=pokaztekst&id=6356
A ja mam znów BOMBA POMYSŁ. Tak jak już wcześniej podawałem tekst który może chronić strone przed jakimi kolwiek organizacjami teraz mam propozycje bym założył odrębną domene z tłumaczeniami tekstu. Link do niej będzie jak najbardziej tutaj, a ja po prostu zgromadze jak największą ilość tekstów ochronnych poczynając od tego na stronie głównej a kończąc na podtekstach przy każdym oryginalnym tłumaczeniu lub tłumaczeniu w stylu \"Tekst jest własnoscią jego twórcy i został zamieszony jedynie w celach edukacyjnych\". Jeżeli zgadacie się na to, to w tym momencie zaczynam tworzyć stronke, szukam domeny, (za pozwoleniem) zamieszczamy teksty i tłumaczenia Lukasa na domenie, dodajemy link tutaj i róbta co chceta, pałeczke przejme Lukas. Ja zajme się tylko tym aby żadne organizacje znowu się nieprzyczepiły. Łukasz przemyśl to, bo oni na Ciebie liczą :) A ja moge zawsze chętnie pomóc i mam również główke pełną pomysłów. e-mail: [email] [gg]
Serwis pipol.pl z tym problemem sobie poradzil. Po prostu pod oryginalnymi tekstami zamieszczone sa dwa zdania:

\"Powyższy tekst jest własnością jego twórcy.
Tekst został zamieszczony wyłącznie w celach edukacyjnych.\"

Moze to jest rozwiazanie i sprawa zalatwiona. Co o tym sadzicie?
Lukar przywróc stronę, nic Ci nie mogą zrobić. napisz tylko to co inni użytkownicy podali wyżej.
szkoda,taka świetna stronka....
ehhhhhhhhhh
:(((((((((
wielka szkoda
wieecie co?
tyle zla na swiecie
ludzia zabija ludz
i te pe..
a tu o takie pierdoly sie czepiaja
przeciez nawrt taka stronka do skzoly potrzebna czasami( jak bym cyk cyk ! ) :P

khy khy khy moze jakis strajk..czy cos...jak rolnicy stanmy na autostradzie..
warszawa - poznan :P i mamy ich w garscoi ;DD
tego rodzaju dezycje utwierdzają mnie w przekonaniu, że jakiekolwiek piractwo jest (póki co słuszne). cały ten cholerny przemysł rozrywkowy od lat już walczy ze swoimi klientami... tylko dlatego, że przespał 10 lat i dopiero teraz odkrył internet. sytuacja staje się paradoksalna: przemysł ten wydaje niesamowite pieniądze na gów... zabezpieczenia nośników oraz adwokatów. a wystarczyłoby zmienić taktykę i nie walczyć z klientem lecz o niego zabiegać: stworzyć legalne serwisy z plikami mp3 (za rozsądną cenę), dopasować politykę cenową do realiów naszego kraju... no i nie podejmować tak idiotycznych decyzji jak ta dotycząca zamknięcia tej doskonałej rubryki. co za dno!
Może ty troche przesadzasz Łukasz?
I jak tu sie zgadzac z polskimi politykami?!?
Nie dziwne ze opowiadaja o nich tyle dowcipow jak to sa takie buraki do ch..a!!! Ta stronka musi powrocic!!!!
A mozesz chociaz przeslac kilka tekstow chociaz na e-maila?
jak mogliście to zrobić, chyba żartujecie !!! to była jedyna stronka, którą tak chętnie odwiedzałam!! Przywróćcie tłumaczenia piosenek z powrotem !!! PLEASEEEEEEEE.... :(
A gdzieś mam te prawa autorskie!!!!!!!!!!!!!!!!
W polskim prawie ludzie czepiają się o byle co, a korupcją i bandytami nie ma się kto zająć!!!!!!!!!!!SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LUDZIE PRZYWRÓĆCIE TĄ STRONę!!!
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 149

« 

Programy do nauki języków

 »

Studia językowe