dział tłumaczeń piosenek

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 149
Przeciez to jest chore! Rozumiem publkowanie mp3. to moznaby uznac za swego rodzaju lamanie prawa, ale teksty? powalilo ich? Skoro jest tu napisany autor tekstu a my ten tekst tylko tlumaczymy to co to za przestepstwo? Ludzie do czego to dochodzi? Niedlugo zabronią nam umieszczania cytatów znanych pisarzy, na stronach, w wypracowaniach czy pracach magisterskich - bo to sa przeciez slowa autora! Wypowiadania sie na temat \"co mial do przekazania podmiot liyczny - bo przeciez nigdy nie mamy co do tego 100% pewnosci.
Hmm Lukasz domyslam sie ze masz jeszcze gdzies te baze tekstow. Mozna sie w ogole jakos z Toba skontaktowac? ;D
Oczywiscie zartowalam, bo w tym kraju nawet to jest zabronione!
Tak nawiasem mowiac nie rozumiem czemu wykonawcy piszacy piosenki w innym jezyku bieliby miec cos przeciwko pomaganiu w zrozumieniu ich tekstow.
no to ładnie tyle tekstów natłumaczyłam a tu taka kicha.Szkoda
Kiszka ja tesh ;-( !!! Jak oni mogli nam to zrobić!!!!
Heh...to jest po prostu ŚMIESZNE!!! Niech lepiej to całe stowarzyszenie zajmie się tępieniem prawdziwego piractwa (np. przemytem mp3) . To jest poprostu głupota do trzeciej potęgi.Szczyt skąpstwa!!!Kto w ogóle ustanowił takie prawa??? Założe się że gdyby zapytać o zgode zamieszczania tekstów i tłumaczeń na stronce samych artystów na bank by sie zgodzili. Uważam że sprawe trzeba nagłośnić tym bardziej że dział był poświęcony nauce angielskiego i pomagał skutecznie szlifować język wielu młodym ludziom. Łukasz trzymam kciuki i wierze w to że ktoś zareaguje na ten absurdalny przejaw chciwości!!!
Bardzo żałuję, że nie będzie już tej strony. Bardzo pomagała mi w nauce języka angielskiego. Miło było usłyszeć w radio piosenkę, którą się spokojnie przeczytało, zrozumiało, prztłumaczyło............
Zuxis takie mamy wspaniałomyślne prawo w naszym uroczym kraju. Łukasz chociaż bardzo by chcial nie jest w stanie nic zrobić więc do niego nie możemy mieć pretensji.Odwalił kawał dobrej roboty, każdy z nas dołożył do tego po jednej cegiełeczce, ale niestety...przyjechał buldożer i zburzył nasze królestwo...to oni mają władze a nie my. Wiem...to chore i okrutne ale takie są prawa dżungli...
Hehehe Ruda:D:D:D Strajk to dobry pomysł ale przeważnie nie skuteczny. Natomiast dobry w tym sensie że można sie na dziadach wyżyć i udowodnić im że my się tak łatwo nie poddamy i będziemy do końca walczyć:D Chociaż nie wiem czy nie lepiej utrzymywać z nimi pokojowe stosunki (może przy odrobinie szczęścia i naszego zaangażowania uda się jeszcze co nie co zabajerować..).ale jak narazie pozostaje nam cierpliwie czekać na dalsze etapy sprawy, być dobrej myśli i wspierać na duchu Łukasza, któremu na pewno nie jest łatwo patrzeć na to jak nasze drogie stowarzyszenie bohatersko walczące z piractwem muzycznym niweczy jego ciężką pracę włożoną w stworzenie wspaniałego działu tłumaczeń, którego z kolei brak dotkliwie odczuli wszyscy dla których stanowił on doskonałą metodę nauki angielskiego ;-(
katastrofa!!! ja uwielbialam ten dzial i mysle, ze likwidacja go moze zmniejszyc popularnosc... ale to wasz wybor.
Proszę przywrócić tą wspaniałą stronę. Dzięki niej rozumiałam to czego słuchałam. Nie każdemu było dane nauczyć się biegle języka.
Dawno nikt nie sprawił mi takiej przykrości:(
Dlaczego strona musiała zostać zlikwidowana?
Była przecież wspaniała.
PROSZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ NAD PRZYWRÓCENIEM STRONY.
PRZECIEŻ WSZYSCY WASI CZYTELNICY CZEKAJĄ.
PROSZĘ WAS BARDZO.
Skoro go nie przywrócisz to podaj przynajmniej jakaś inna stronkę z textami przetłumaczonymi!!!
Ze wzgleu na brak czasu nauka przez sluchanie piosenek jest jedynym rozwiazaniem w moim wypadku ale brak mi tekstow i ich tlumaczen wiec zagladam na super extra strone a tu niespodzianka, nie ma tekstow ani ich tlumaczen jestem zdruzgotany, potrzebuje pomocy, jesli ktos z tu obecnych szanownych gosci mial by chwilke i troche checi to bylbym wdzieczny za pomoc [email]
No to nieźle!!! ....mnie trafia jak widzę coś takiego. Niedługo człowiek będzie płacił za to co mówi:\"być albo nie być\" i proszę złotóweczka dla wydawcy.
Będe wdzięczny jak ktoś prześle mi tłumaczenie BLACK EYED PEAS utwór SHUT UP na [email] Pozdrawiam
Nie no porażka, to była moja ulubiona strona...buuuu, Lukar jestem z Tobą, a jak zrobisz nową stronke (hehe;P - pokazmy im kto tu RULEZ) to daj znac na maila : [email] Pewnie wiele osob prosilo Cię o mail, ale mi naprawdę zależy! Byłam i jestem nadal wielką fanką tej stronki i noszę żałobę po jej likwidacji ;( Pozdrawiam wszystkich zagorzałych wielbicieli, odwiedzajacych :) Damy Rade (?) !
Czy naprawdę prawa autorskie stają sie nowożytnym rodzajem cenzury? Zaczynają powoli blokować nam wolność słowa? Przecież to może być zaczątek rewolucji. Blokowanie swobody wypowiedzi, szczególnie młodym ludziom zawsze się źle kończyło. Przecież wystarczy jeden demagog aby z grupy niezadowolonych młodziaków stworzyć dobrze działającą bojówkę. A z grupy bojówek wielką armię.
Kochani nie przejmujmy się tym !!! Olejmy te wszystkie prawa autorskie, ZAIKS itp. !!! Na internecie są tysiące stron z tekstami piosenek wszystkich zespołów ! Można również znaleźć tłumaczenia !
Wszyscy dobrze wiemy, że wcale nie łamiemy prawa ucząc się angielskiego z tekstów piosenek i tłumacząc je. Podejżewam, że autorzy tekstów piosenek wcale nie mieliby nic przeciwko wykorzystywaniu ich do nauki. Niestety naszą typową cechą narodową jest zawiść. I taką cechę prezentują kolesie z ZAIKSu; dobrze wiedzą, że wcale nikt tu nie zarabia na tłumaczeniach ale oni są chorzy na władzę.
P.S. Kiszka bardzo podobały mi się twoje tłumaczenia slayera.Żałuję niezmiernie że nie zdążyłam poczytać innych, ale z wszystkich tych, które miałam przyjemność zobaczyć masz u mnie 5 gwiazdek.Naprawde świetna robota.mam nadzieje że będe miala jeszcze okazje przeczytać więcej twoich przekładów.Równa z ciebie gościówka. Pozdrawiam:-)
no wlasnie. nie da rady tak?
co to za Act? rzuc linka, na google ni widu ni slychu. jesli to amerykanska ustawa (tak sadze po jej glupkowatosci) to nas tutaj takowa wali. wrzuce se takie cus na stronke, odetne amerykancow chociaz :D (serwerek moj w czechach stoi ;P)
Lukar proszę załatw coś ta stronka nie może ot tak zniknąć!!!!!!!!!!!!! Ona była poprostu zajebiesta. Musisz cos wymyslic i przywrócic ją.
DLACZEGO?????????????????Nie mogę w to uwierzyć!Ta stronka była naprawde SUPER!!!!!Czy nie dało by rady coś z tym fantem zrobić i przywrócić tekstów piosenek???
POZDRAWIAM
Przyszedł mi do głowy pewnien pomysł. Gdyby założyć nowy serwis, którego działalność byłaby podobna: \"tłumaczenie tekstów\" z tym, że podkreślić, że autorzy i właściciele serwisu nie mają nic wspólnego z tematyką tłumaczonych tekstów a ich serwis jest tylko pośrednikiem tj. przechowuje teksty angileskie oraz ich tłumaczenia. Gdyby powiedzieć jasno, że \"Nie mamy nic wspólnego z tematyką tekstów, tłumaczenia są dziełem użytkowników serwisu i to oni łamią prawo autorskie, naszym zadaniem jest tylko ułatwienie nauki języka angielskiego\", wiem że to trochę brutalnie brzmi ale przecież nikt nie będzie ściagał pojedyńczych osób za przetłumaczenie jednego tekstu, ułomność polityki tego kraju możemy obrócić też na swoją korzyść . Strona Łukasza była z góry nastawiona na łamanie prawa (oczywiście nieświadomie). Trzeba by powiedzieć jasno \"Użytkownicy zapisują jakieś tam teksty inni je tłumaczą w celu lepszego zrozumienia języka, a my co możemy poradzić na to, że przyokazji łamane są prawa autorskie? My ich nie łamiemy tylko użytkownicy, to ich szukajcie, nasz serwis nie zajmuje się przechowywaniem tłumaczeń piosenek angielskich\". Troszkę pogmatwane ale chyba udało mi się uchwycyć sens rzeczy.
wielka szkod.
E tam, jak chcecie tłumaczyć piosenki, to je tłumaczcie sobie, możecie do tego celu wykorzystać choćby to forum.
Nie możecie przerzucić stronki na zagraniczny server?? Najlepiej rosyjski tam nie mają praktycznie żadnych praw autorskich i będzie po problemie z tym śmiesznym stowarzyszeniem. Stronka będzie nadal działała :)
To skandal chętnie bym sobie porozmawiał z którymś z tych zacnych ludzi którzy przyczynili się do zamknięcia czegoś co pomagało wielu ludziom w nauce.Jestem tylko ciekaw niby jakie to prawo zostało złamane na tej stronie!!!!!!!
tragedia !!! nawet sie zalogowalam zeby to napisac !! ja chce by wrocily tlumaczenia !! pragne tego jak niczego innego (w tej chwili) w zyciu !! przeciez musi byc jakies wyjscie z tej sytuacji... napewno mozna to w jakis sposob obejsc !! nie ma innej faking opcji !! po prostu nie ma... blagam... nie robcie tego tym ktorzy to kochaja... a ja kocham piosenki i byl to moj ulubiony kacik... blagam... blagam... blagam... pozdawiam serdecznie ***
Droga Voodoo dzięki za docenienie mojej pracy, mam nadzieję, że kiedyś będzie nam dane przetłumaczyć jakiś fajny tekścik na tej stronce. Wierzę, że w końcu zdrowy rozsądek zwycięży ludzką głupotę i wszystko wróci do normy.
P.S Wiem, że moja ksywa brzmi dość dwuznacznie ale ja jestem facetem hehe
Pozdrowionka :)
Spójrzcie co wykombinowali www.teksty.org.pl!!! (lewy dolny róg => prawa autorskie) Może jeszcze jest jakaś szansa i dla tego serwisu !?
A czy można tak: zrobić jedna albo kilka z tekstami (poza tym serwisem) dodac do nich linki a na tej stonie umieszczać same tłumaczenia tekstów?(to tak na chlopski rozum :))
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 149

« 

Programy do nauki języków

 »

Studia językowe