Trolle, dzieci internetu, neostrady na ang.pl

Temat przeniesiony do archwium.
moze ktos mi zarzuci ze nie mam racji lecz prosze spojrzec na piekna polszczyzne naszych latorosli powyciagane z roznych zakatkow ang.pl">ang.pl:

fajna fajna stronka jest loozik:):) (typowa oznaka aprobaty dziecka na ang.pl">ang.pl)

gitara (no comment)

spoko stronka luzik (patrz punkt 1.)

pierdole jenzyk angielski to jest żenada na chuj im tyle czasów cwokom jebanym JEBAĆ angielski i szkołe !!!

CHWDsz

(kandydat na menela... radze nie chodzic do szkoly i wszystko "zapierdolic" i bedzie "gitara" :/)

kurwa trudne (trudne ok ale po co ta kurwa? komu chcesz zaimponowac obeznaniem w wulgaryzmach)

spoxik spoxik testy sa kozackie (jakbym ogladal ogniem i mieczem)

Ta strona jest wyczepista!!!! (ulubione slowo 12-latka ale czemu akurat tak sie mnozy na angu?)

KoNrAd Jutro mam Kartkówke ;(
(doprawdy StRaShNe ale kogo to obchodzi?)

spoczko (cos w stylu spoko, spox, spoksik, spoczunio i spoxik ale kogo obchodzi ze strona jest spoczko?)

To tylko pare z pieknych aforyzmow naszej mlodziezy. Radze siedziec o 6 godzin mniej w internecie dziennie. Pozdrawiam.
zeby dowiedziec sie czegos wiecej polecam strone http://www.dziecineo.prv.pl
W końcu ktoś zwrócił na to uwagę, jak ja widzę taką piękna polszczyznę, to od razu mi się wszystkiego odechciewa... rnPozdrawiam wszystkich, którzy dbają o poprawność językową :)

« 

Praca za granicą