oryginalne imie dla kotka!!!

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos mogłby zaproponowac mi jakies fajne imie dla kotka płci męskiej:D Potrzebuje jakiegos oryginalnego imienia ,jak np nazywaja ludzie swoich pupilków w innych krajach,bo nic mi nie przychodzi do głowy... myslałam o Heroldzie (ale chyba odpada:D) lub Osito =z hisz. misio!to bardziej słodkie!
Garfield ;)
garfielda miałam jakies 6 lat temu,a wiec juz nie moze sie powtorzyc;)
>czy ktos mogłby zaproponowac mi jakies fajne imie dla kotka płci
>męskiej

E tam, tak sie nie szuka imienia dla kotka ( ani dla zadnego zwierzecia). Musisz z nim poprzebywac, poobserwowac go, a imie samo sie narzuci.

Ja mam Czarnuszke - cala czarna, bez jednego wloska innego koloru ( jak na jedze przystalo), jej corka to: Stworek, bo jest bardzo despetna. Jest zarazem mila, ale charakter... ( bije wszystkie koty w okolicy, mnie robi na zlosc: jak chce by drzwi byly otwarte, to ona je specjalnie zamyka i wiedzac, ze mi sie to nie podoba, od razu ucieka do innego pokoju i tam siedzi z mina: "czego sie czepiasz, przeciez to nie ja"). Mam tez: Biscottino, Sapcie, Waneske...
Piszesz "misio", jest tez "micio", co tez oznacza kota. Ja jednak radze poczekac, a imie samo przyjdzie.
A, i jeszcze jedno (mysle ratami - o tej porze mam w pokoju 30.6°C ), popatrz tu:

http://koty.pupile.com/

Znajdziesz tysiace imion kocich. Moze cos Ci sie spodoba.
moj kotek jest taki jak ten kotek z reklamy whiskas(popielaty w paseczki),taki mały tegrysek z charakteru,ktory wszystko chce atakowac ale tez jest pieszczoszkiem i boi sie sam byc w pokoju bo zaraz piszczy
Tez mialam takiego. Mial na imie: Tigrotto ( tygrysiatko).
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa