Polskie Linie Lotnicze LOT

Temat przeniesiony do archwium.
Co myslicie na temat naszego LOT-u? Pierwszy raz skorzystalem z tych linii i bardzo sie zawiodlem. Stewardessy sa zarozumiale i lepiej traktuja obcokrajowcow. Do Polaka z wielka laska cos odburkna a do obcych lataja i pytaja tylko is everything ok, do u need something.. Jedzenie maja do niczego. Porcje jak dla malych dzieci. Lecialem z nimi pierwszy i ostatni raz. Nikomu nie polecam. Za to polecam Air France :)
Unikamy jak ognia i polecimy z kilkoma nawet przesiadkami, aby tylko LOT-u uniknąć.
Popieram to zdanie. Sama mialam przyjemnosc leciec z nimi - z UK do Krakowa z przesiadka w Warszawie. Nigdy wiecej. Duzo musza sie uczyc zeby zrozumiec co to znaczy 'klient'. Teraz uzywam SkyEurope.
a ja jestem zadw\owolony z LOT-u. Jedzenie lepsze i obsługa milsza niż w British Airways
Co do obslugi nie mam zadnych zarzutow.
Natomiast co do cen....uuuu...gdziekolwiek chce leciec, okazuje sie, ze LOTem albo najdrozej albo prawie najdrozej.
Co do jedzenia, to wszystkie linie na nim oszczedzaja. Kiedys w porze obiadowej nwet na krotkich trasach LOT serwowal gorace dania - dwa do wyboru plus ew. jarskie zamawiane przy wykupie biletu; pare lat temu ta idylla sie skonczyla, inne linie jeszcze wczesniej z tego zrezygnowaly...
Co do obslugi to powiedzialabym, ze LOT plasuje sie posrodku, w porywach - wysoko.
Ceny: tanie linie maja promocje plus kupujac z duzym wyprzedzeniem bilet mozna znalezc niskie ceny; samolot np. ma okreslona liczbe biletow o b. niskiej cenie, o sredniej, o "normalnej" (czytaj: wysokiej). Wiadomo, ze na poczatku wyprzedane zostaja te pierwsze. Lecac w sezonie i rezerwujac np. miesiac przed wylotem, ceny tanich linii i linii tzw. normalnych sa porownywalne.

Jesli ktos, np. ja, ma zaakceptowany urlop dopiero w maju i wtedy zabiera sie za rezerwacje, widzi prawie jednakowe ceny wszystkich linii, a czasem wyzsze w SkyEurope, Wizzair itp. niz w LOT czy jego partnerach... Majac do wyboru te sama cene zazwyczaj wybieram "normalna" linie (zalezy oczywiscie tez od warunkow dokonania zmian w bilecie i im podobnych dodatkow).
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Egzaminy

 »

Studia językowe