belfast kto tam byl?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! niebawem wyjezdzam do belfast do pracy, jade tam do znajomych.. chcialabym zapytac co mozna teraz zabrac w podroz samolotem? podobno pasty do zebow, szamponu, balsamu, perfum itp. nie mozna zabrac, czy to prawda? i mam pewne obawy bo lece tam w polowie pazdziernika i mam nadzieje ze wiekszosc studentow powroci do kraju a wtedy sie cos zwolni.. pozdrawiam serdecznie i prosze o odpowiedz
Najlepiej jak takie rzeczy wezmiesz wrzucisz w duzy bagaz i nie bedziesz miala problemu z tym co wolno a co nie a w podreczny wez np rzeczy co boisz sie ze sie zbija, polamia podczas lotu gdyz oni wogole nie uwazaja jak rzucaja walizkami, w moim przypadku tak bylo mam teraz nauczke by nie klasc w glowny :D
jakbys miala jakies pytania wal bezposrednio via mail [email] lub via [gg] . Pozdrawiam. A co do studentow koncowka wrzesnia zrywaja sie wiec 2-3 tyg gora. wtedy n.p z szukaniem pracy bynajmniej tak mi sie wydaje i tak zapewniaja w agencjach :)
Witam wszystkich :)
Napiszcie jak z jest z praca w Belfascie, mam juz dosyc Londynu a chetnie pomieszkam w innym miejscu jak to :) Pozdrawiam, jeszcze swiatecznie. :)
A JA SZUKAM MECHANIKA DIESEL DO PRACY W BELFAŚCIE, OCZYWIŚCIE PRACA STAŁA - KONTRAKT. MÓJ NR [gg]
a nie masz jakiegos innego ogłoszenia? moze jakas paraca w barze w belfascie?