Joan z Arkadii 2

Temat przeniesiony do archwium.
Proponuje watek kontynuawac w nowym miejscu, bo na starym strasznie dlugo trzeba przesuwac myszka zanim dojedzie sie do końca.

skończyliśmy na

"acjonalistaMEN (gość) 22 Wrz 2006, 23:15 odpowiedz
Może wróci ale ja bym jej to odradzał...koles zbyt napsakudził i jak dla mnie to jest niewybaczalne..
Czy Adam to jest ten drobny blondyn w okularach? Oglądałam dopiero tylko jeden odcinek i jeszcze mi się mylą
Nie, Adam to jest ten ciemny brunet ( a moze czarny?)
z dłuższymi włosami :)
a kim jesr dla niej ten blondyn i jak się nazywa?
w tym odcinku który ogladalam on wybierał dla niej jakąś ksiązke na prezent wlasnie z takim czrnym.
Ten blondyn(http://www.geocities.com/joa_site/luke2.jpg) to Luke, brat Joan...
A jej chłopakiem, a właściwie eks-chłopakiem(chociaż jeszcze nie wiadomo)
jest Adam (http://www.hudakazi.com/images/2004/joan.jpg)
A kiedy to teraz nadają?
Jesli jeszcze ktos ma zludzenia co do tego czy Joan wroci do Adama to odpowiedz brzmii NIE! i dobrze:P polecam wszystkim sciagniecie calego serialu:) jak cos moge wyslac torrenta (jak ktos nie wie co to jest to wytlumacze:D) mozecie pisac na [gg] nawet jak nie jestem niedostepny:D pozdrawiam wszystkich
We wtorki ok. 11, dzisiaj akurat o 10:35
Dzięki, ja już sobie ściągnęłam Torrenta...Ale jak widać nie mam talentu do do tego typu programów, bo nie chce mi się nic ściąnąć...załamka
moze nie masz miejsca na dysku... to w koncu ponad 15GB... jak cos to mozesz zagadac na gg do mnie moze cos razem poradzimy:) chetnie pomoge... pozdro 4 all
a skąd wiesz ze oni nie będą razem ogladałas juz ostatni odcinek?
sooorki poprawka OGLĄDAŁEŚ
Ogladalem i polecam:) niestety bez napisow ale ogladalem go 10 razy i zrozumialem jakies 70%:) i w ostatnim odcinku pojawi sie Judith (ta przyjaciolka Joan ktora zmarla).
aha no to w takim razie rozumiem ale mam nadzieje ze w tym ostatnim odcink między joan a adamem nie bylo najgorzej. dziex
kurcze od skonczenia wakacji nie ogladalam juz joan..co tam sie wogole dzieje...czy dobrze zrozumialam ze nie jest i nie bedzie z adamaem???
dobrze zrozumiałaś oni juz nie sa razem bo adam ją zdradził a jutro jest ostatni odcinek
ojaaaa szkoda aja bede akurat w szkole...moze bedzie ktos mial to nagrane?
ale prosze jutro o strzeszczenie jak to sie skonczylo..
tak sie składa ze zachorowałam i siedze w domu wiec moglam obejzec kolejnyh i jednocześnie ostatni odcinej joan z arkadii no więc tak
Joan budzi sie w nocy i widzi Judith która mowi jej zeby przygotowala sie do egzaminu.Po krótkiej rozmowie wychodzi do kuchni gdzie widzi ją mama joan.Następnego dnia helen mówi o tym meżowi ale on jej nie wierzy i sprawdza czy ,ma gorączke.W szkole Joan widzi tego malego chlopca którym sie opiekowała i który umarł.Chwile z nim rozmawia mowi mu cos w stylu" czy ty i judith nie wiecie ze umarlisci?" oj jej mowi (tak jak judith) ze jest tu czesto ale ona go nie widzi.Chłopiec przechodzi przez gablote(za ktora byla sciana) joan mowi do niego a za nią stoją jej przyjaciele no i adam (miał fatalną szope na głowie w tej scenie)Joan udaje ze chciala ich nabrac.Wracając ze szkoly spotyka Boga w postaci dziewczynki ktora jej mowi zeby przygotowała sie do testu jakiego jeszcze w zyciu nie miala i zeby zadala to samo pytanie ktore mu zadala kiedy spotkali sie po raz pierwszy czyli "dlaczego ja ?".Joan rozmawia wieczorem w kuchni z bratem Kevinem z rozmowy wynika ze joan jako mala dziewczynka mała wmyślonego przyjaciela ktory sie nazywal jaje i ktory czesto przyjmowal postac dziewczynki.Helen sni sie ze jest w kosciele i klauny zaczynaja go demolowac i mowi do Boga(okolczykowany chlopak=) zeby cos zrobil ona na to ze to nie nalezy do jego obowiązków.W tym samym czasie do Willa (ojca Joan) dzwoni telefon gdy dojezdza na miejsce okazuje sie ze kościół zostal zdemolowany.Will zegna sie przed krzyzem. Helen opowiada o tym bylej zakonnicy ona jej mowi ze ma charyzmat.Joan daje bratu w okularach 20dolców zeby jej wyjasnił spektrum magnetyczne.Helen i byla zakonnica sprzątaja w kościele i helen mowi jej ze widziala to we snie.Wszkole Joan rozmawia z bogiem (woźną) który mowi jej zeby przywitala sie z Adamem ktory rozmawia z Rayanem chlopakiem ktory uratował mu zycie.Rajan zalatwia Adamowi prace w gazecie w ktorej pracuje brat Joan i ktorej jest wlascicielem.Po odejsciu Adama Rayan mowi Joan ze maja ze soba duzo wspolnego z rozmowy wynika ze on tez widzi Boga.Joan w ksiegarni rozmawia przez telefon z szefem przychodzi Rayan.Chlopak mowi ze jest niezalezny i ze nie musi sie za nic odwdzieczac Bogu.Joan staje po stronie Boga.Była zakonnica chce wrócic do zakonu.Judith znowu przyszla do Joan.Helen sni sie z tańczy na polu naokoło są zraszacza a na ławce siedzi Grace.Helen mowi do dziewczyny zeby podeszla do niej a ona na to ze nie chce bo tam jest ogien Helen na to ze to nie jest ogien tylko woda i w tej chcili woda zamienila sie w ogien.Wnastepnej scenie pali sie synagoga w ktorej słuzy ojciec Grace.Buchają płomienie Grace płacze.Joan w domu mówi tacie ze to ten chlopak rayan podpalil synagoge i zdemolowal kosciol will jej nie uwierzyl i powiedzial ze to jest jego praca zeby sie nie mieszala.Byla zakonnica mowi kevinowi ze nie wraca do zakonu i ze jest jedynym chlopakiem przy ktorym odjelo jej mowe.Grace zaczyna sie uczyc razem z przyjaciółmi do testu przychodzi adam (w normalnej fryzurze) i mówi ze Rayan zalatwil mu prace Joan na to ze to nie jest dobry pomysl i ze nie lubi Rayana po czym idzie do Boga (tego z kolczykami) ktory jej mowi ze ma byc przeciwwagą( coś w stylu Rayan-zło Joan-dobro) ona na to ze nie ma broni ze nawet joanna darc miała swoja armie a Bóg spojzeniem pokazuje na grupke jej przyjaciół.Bóg odchodzi Joan stoi sama za nią idzie Rayan mija Joan odwraca sie patrzy na dziewczyne i tak sie skończył ostatni odine. Moim zdaniem troszeczke bez sensu nie bylo takiego wyraźnego zakończenia ale to moja opinia.Mam nadzieje ze napisalam to czytelnie i ze nie bedziecie mieli problemu ze zrozumieniem tekstu. =)
Temat przeniesiony do archwium.