Test Oxford Plus

Temat przeniesiony do archwium.
Na forum www.angforum.net znalazłem ciekawy post, który odsyła czytelnika do strony:

http://www.oxfordplus.pl/regulamin.htm
Czy zna ktoś już odpowiedzi do konkursu z jęz Angielskiego??
Nie wiem o jaki poziom Ci chodzi, ale uważam, że wymagania na teście Junior Plus to chyba jakaś pomyłka. Nie wiem, jakim cudem organizatorzy legitymują się certyfikatem MEN, skoro w tak nieadakwatnie szacują poziom wymagań. Jestem przekonana, że nie ma na naszym rynku takiego cyklu podręczników szkolnych, który by dawał szansę osiągnięcia wymaganego natym teście poziomu umiejętności po 3-4 latach nauki. Uważam, że organizatorzy powinni złożyć jakieś wyjaśnienia. Szukam osób, które popierają moją inicjatywę.rnEka
Ja ucze się angielskiego 4 rok. Jestem teraz w I klasie LO. Test był banalny. Zawaliłam pytania związane z kulturą i zrobiłam jeszcze jakieś głupie pomyłki. Ale ogólnie zadania były łatwe :)
zna ktoś zagadnienia na konkurs Oxford dla szostej klasy podstawowki?
no wlasnie.... czy ktos orientuje sie jakie zagadnienia sa dla wszystkich klas podstawowki???? PILNE, z gory dzieki!
i jeszcze jedno . czy mozna gdzies w sieci znalezc przykladowe zadania do testu Oxfordplus?????? Prosze o odp.! PILNE!!!
czy ktoś moglby mi odpowiedziec????? PILNE!!
Ja tez poprosze jakies przykladowe testy bo nic w sieci znalezc nie moge. [email]
Też szukałam w sieci i nic niestety nie znalazłam. Może ktoś ma chociaż jeden przykładowy test, najchętniej do VI klasy.

Pozdr.
Jolx
hej witajcie wszycy, którzy brali dzis udział w 10 edycjii TEST OXFORD PLUS...Jak wam poszlo...czy sa juz jakies stronki z prawidlowymi odpowiedziami>>>???
wiki
Ja pisze w tym roku, jestem w LO 9 7/8 rok nauki angielskiego)
Gdyby ktoś miał testy z ubiegłych lat lub takie przykładowe to byłabym wdzięczna za podanie linku (jesli są na jakiejś stronce) lub wysłanie na
e-mail: [email]

thx in advance :)
P.s ta 9 to tak przypadkiem, nie zauważyłam ;)
hej
kto może mi wysłać testy z Oxford plus po 1 i 2 rok nauki. Chciałabym aby moje dzieciaki wzięły udział ale nie wiem jaki jest poziom. Za wszelkie inf wielkie dzięki
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa