teacher's book do golda

Temat przeniesiony do archwium.
ma ktos Teacher's book do ksiazki"New first certificate gold"??a moze jest gdzies do sciagniecia??
tak myslalam ze nikt nie bedzie mial://
Hej, tak się składa że mam :) podaj maila to Ci wyślę :) Pozdrawiam
super!:) bede bardzo wdzieczna:)
[email]
Witaj! Byłbym wdzięczny za przesłanie teacher's book do golda. Jednocześnie zapraszam do rozmowy na gg i skype (w celu poćwiczenia konwersacji) Mój mail to [email]
czesc

mozesz mi wsyłac teacher book do gold jesli masz pozdrawiam

na e-mail [email]
rowniez bylbym bardzo wdzieczny

[email]
Ze względu na to, że plik ma ponad 30 Mb umieściłam go na serwerze- zamiast wysyłać do wszystkich po kolei mailem :)
Dostępny jest po adresem: http://download.yousendit.com/B412E0067D33DBDC
Ściąganie będzie możliwe do dnia 21 XI lub do 100 ściągnięć (odgórne ustalania serwisu YouSendIt) W razie jakichkolwiek problemów, napiszcie, będę wtedy wysyłać mailem :)
Pozdrawiam :)
to jest do tej starszej wersji:((( ma ktos moze do tej nowszej??? "NEW first certificate gold"??
CZesc! Ma moze ktos testy z odpowiedziamy do ksiazki First Gold Certificate longmana, WYDANIE Z ROKU 1996r.? Dziekuje z gory :)
bardzo potrzebuje szybko testow z teachear;s book do NEW FIRST CERTIFICATE GOLD konkretnie chodzi mi o test z unit 7 Blagam pozmozcie!!! moj e-mail [email] lub [gg]
cirilliq! Byłbym bardzo wdzięczny za tego Teacher'sa do New FCE Gold. Jeśli to możliwe, przeslij mi go proszę mailem [email] albo może na serwerek jeszcze raz ;-) Dziękuję z góry i pozdrawiam !
hej:) jesli mozesz to wyslij mi na [email] z góry dzięki;)
Ja takze bardzo bym prosil o wyslanie mi tej starszej wersji na maila [email] Bede niezmiernie wdzieczny. pozdrawiam...
posiadam ta nowa wersje, ale potrzebuje starej. jezeli ktos chce to wysle.
Poszukuję Teacher's Book do NEW FC GOLD. Czy mogłby mi ktos przesłac? Z gory dziekuje
witam masz moze teachers book golda? pozdrawiam!! Adam i prosilbym o wyslanie na [email] kontakt rowniez 7215705
Hej, byłabym Ci bardzo wdzięczna gdybyś wysłał mi test z Unitu 5- material world. I jeśli byś mógł, to jeszcze odpowiedzi, bo chyba tam gdzieś są. proszę Cię naprawdę bardzo o jak najszybsze przesłanie tego testu!
Ja potrzebuję! :) Błagam, wyślij mi je na adres [email] a na wszelki wypadek jeszcze na [email] Chodzi oczywiście o testy do Golda.
szukam testow z unit 9 Blagam pomozcie na maila albo gg
hej masz jeszcze może teachers book do Golda FCE???? byłabym super wdzieczna mój e-mail to [email]
kurcze tez bardzo zalezy mi na tych testach [email]
Witam,Jestem w pilnej potrzebie, poszukuję New FC Gold TB z 2004
Byłabym wdzęczna za odp.
Hej! Byłabym wdzięczna gdyby ktoś wrzucił link do New first certification Gold TB...

Błagam... Niech ktoś mnie uratuje!!!

mail: [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa