GG a konwersacja

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś z Was zna sposób na normalną rozmowę przez gg .Słyszałem,że jest to możliwe...było fajnie rozmawiać z kimś na żywo zamiast pisać.czy ktoś może mi pomóc?
Nie wiem czy taka opcja jest możliwa przez GG ale można ściągnąć specjalny program do \"telefonowania\" np: Skype. Jednak żeby pogadać, obaj rozmówcy muszą go mieć no i oczywiście słuchawki z mikrofonem....
Oczywiscie ze jest mozliwe ... wystarczy ze sciagniesz najnowsza wersje gadu gadu ... i posiadasz mikrofon. Naciskasz prawy przycisk myszki na osobie z ktora chcesz rozmawiac i wybierasz opcja rozmowa glosowa ... albo cos podobnego :) Nie uzywam gg ale jest taka opcja napewno :)
owszem jest taka możliwość. warunkiem oprócz posiadania nowej wersji gg i mikrofonu jest połączenie - powinno być p2p. jeśli strony chcące rozmawiać są firewallem to sobie nie pogadacie.
owszem jest taka możliwość. warunkiem oprócz posiadania nowej wersji gg i mikrofonu jest połączenie - powinno być p2p. jeśli strony chcące rozmawiać są firewallem to sobie nie pogadacie.
Witam ściągnij sobie skypa zawodowy programik.Pozdrawiam
Wiesz co taki spopsbem sciagnij so bie skype na stronie www.skypa.com

to najlepszy sposób lub gaanie se przez inny serwer ja nara narx!!
Skypa to dupa dupa to skypa jest zajefajno ale poloniści zrobią najazd i wykupią całe zbiory nie ukradną lecz wykupią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O ile sie nie myle takze program MSN messanger pozwala na rozmowe glosowa. Sprawdz sobie na www.msn.com
tak samo yahoo messenger:)
Zdecydowanie Skype. Omija firewalle, NATy itp badziewia, gdy zwykle komunikatory sobie zazwyczaj z tym nie radza. Jakosc glosu tez jest bardzo dobra. Czasami zdarzaja sie male \"lagi\", ale ogolnie super sprawa.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

Programy do nauki języków