Certyfikat City & Guilds Pitman Qualifications

Temat przeniesiony do archwium
Czy ktoś może coś wie na temat Certyfikat City & Guilds Pitman Qualifications. Intersuje mnie jak wygląda egzamin i czy wogóle się do czegoś przydaje ten certyfikat?
City&Guilds certyfikaty sa popularne i wszedzie rozpoznawalne w UK, niestety nie wiem jak Pitman wyglada ale jak Ci nie zalezy na czasie to sie moge dowiedziec... :o) chodzi Ci o Pitman English language? i jaki poziom?
Dzięki. Ja myślałam o tym biznesowym. Własnie się zastanawiam czy go zdawać? Jakbyś miała jakieś info o egzaminie i wogóle to daj znać.
wstepnie znalazlam kilka kursow:
http://www.city-and-guilds.co.uk/pls/cg2/pkg_cg_qualfind.prc_keyword

jesli Ci link nie bedzie dzialal to wejdz na: www.city-and-guilds.co.uk
potem na \"Learners\" link i \"Search\" - \"business studies\" -> wyskakuja trzy kursy (linki z krotka informacja)

Nie ma tam informacji o egzaminach. Musialabys wiedziec jaki kurs chcesz robic (najlepiej \"scheme number\") bo \"business\" to moze byc cokolwiek, ja robie C&G Fotografie a dokladnie \"scheme\" 6924. Jesli wiesz jaki \"scheme\" chcesz robic to poszukam dokladniejszej informacji na samych uczelniach (bo C&G juz rozeslalo informacje jak egzamin wyglada, ja np: mam test z krotkimi odpowiedziami a nie \"multiple choice\" wiec wiem na co mam sie nastawiac).
:)
A tak w ogole to goraco polecam C&G. Nie wiem jak one sa rozpoznawalne w innych krajach ale w UK to bardzo popularne kwalifikacje (rozne kierunki, dziedziny i stopnie zaawansowania). Co do szkol prowadzacych te kursy to bywa roznie, mozna sie naciac, ale jak to zwykle, kurs w sumie zalezy od nauczyciela i jak dobrze szkola jest przygotowana.

Jak pracodawca (w UK) zobaczy na zyciorysie C&G to sie nie zdziwi, czego nie moge zagwarantowac jesli spojrzy na FCE, CAE albo CPE bo tu nikt nie wie co to jest... ESOL ma jeszcze jakies nikle szanse ale i to tez pewnie trzeba by bylo im \"przeliterowac\" :o)
chcialam sie dowiedziec gdzie robisz C&G 6924.skonczylam wlasnie C&G 6923 i planuje zaczac 6924.jesli mozesz napisz cos wiecej -gdzie ,ile razy w tygodniu.czy warto to nawet nie pytam,bo wiem,ze tak!pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium

« 

Inne

»

Pomoc językowa