NKJO najgorsza uczelnia w Chrzanowie !!!

Temat przeniesiony do archwium
witam!
napewno wielu z was zaskoczy juz sam temat ale chce powiedziec ze jestem zbulwersowany ta uczelnia ktora miesci sie w Chrzanowie!!!

regulamin uczelni zawiera w sobie BARDZO DUZO nie dociagniec przez co pozniej nie uczelnia a studenci ponosza konsekwencje oczywiscie wiadomo o jakie konsekwenceje chodzi oczywiscie o finasowe!!!

jestem osoba bezrobotna ktora bardzo aktywnie , podkreslam bardzo, poszukuje pracy,studia zaoczna na wyzej wymienionej uczelni zaczalem w pazdzierniku i niestety moja sytuacja rodzinna jak i finansowa zmusily mnie do rezygnacji , tzn.zaprzestalem uczeszcznia na zajecia bez rezygnacji pisemnej gdyz w REGULAMINIE OPLAT jest zamieszczony paragraf 5 z punktem 2 ktory mowi :
" Słuchacz zalegający z zapłatą czesnego przez okres dłuższy niż dwa miesiące może zostać skreślony przez Dyrektora Kolegium z listy słuchaczy Kolegium."
wiec po przeczytaniu tego REGULAMINU dokladnie stwierdzilem iz nie potrzebnma jest rezygnacja gdyz i tak zostane skreslony z listy sluchaczy. najwiekszy problem jest taki ze tydzien temu NKJO w Chrzanowie przyslalo do mnie list z wezwaniem do zaplaty za caly semestr + odsetki , hehe , to chyba jest jakas kpina , no ale tlumacze dalej , napisalam odwolanie ktore pan "wielki "prezes uznal jako rezygnacje pisemna i dopiero dzisiaj dowiedzialem sie ze tak naprawde jezeli chce sie zrezygnowac z nauki w tej jakze dobrze informujacej studentow uczelni trzeba napisac pisemnie a ja tego nie zrobilem wiec teraz musze plcic w prawdzie polowe naleznosci ale jak napisalem wyzej jestem bezrobotny i 750 zlotych to dla mnie jest suma strasznie duza i nie wiem teraz co zrobic czy odwolywac sie jeszcze raz a moze osobiscie sprubowac uderzyc??!!
doradzcie proze mopze ktos z was mial podobna sytuacje ;(

»

Pomoc językowa