hiszpanski czy francuski

Temat przeniesiony do archwium.
ludzie opamietajcie sie hiszpański prosty???????nie sadze tak sie wydaje ,jest to jezyk romański ,wiec czasowniki odmieniaja sie na kazdy sposob jaki jest mozliwy wiec nie mowcie prosty !!!!!!!!!lecz francuski nawet potrafi byc prostrzy niz hiszpański
Bez urazy, ale teraz sama sobie przeczysz - najpierw piszesz, że nie jest łatwy, bo to język romański, a potem, że nawet francuski potrafi być prostszy...

Moim zdaniem hiszpański to jednak łatwiejszy język (co nie znaczy - łatwy!), głównie ze względu na łatwą wymowę i fonetyczny zapis, w przeciwieństwie do koszmarnego pod tym względem francuskiego :).
nie jestem kobieta i nie przecze tylko mowie ,ze hiszpański potrafi byc trudniejszy niz francuski
Przepraszam za uznanie Cię za kobietę, właśnie odpisywałam na innym forum przedstawicielce mojej płci ;) i automatycznie mi się napisało ;). Z tym przeczeniem - OK, przesadziłam. Tyle że zależałoby mi na tym, żebyś napisała kiedy, w jakich kwestiach hiszpański jest trudniejszym językiem - bo na razie wiemy tylko, że oba jako romańskie łatwe nie są ;).
mam pytanie i prosbe moze masz numer gg
/????????? to podyskutujemy
Dla mnie hiszpański jest dosyć łatwy. A już na pewno o wiele prostszy niż francuski. Uczyłam się obu.
A CO JUZ SIE NIE UCZYSZ
????
no więc w sumie niestety nie.
Hiszpańskiego uczyłam się przez dwa lata (ale to było jakieś 10 lat temu....) więc już niewiele pamiętam. Jednak była to dosyć prosta i przyjemna nauka.
Francuskiego uczyłam się 4 lata - w tym roku mam przerwę i jedynie od czasu do czasu coś przeczytam, obejrzę czy posłucham. Piękny język, ale nauka nie jest prosta.
dzieki ,ze napisałas ale czemu przerwałąs naukew hiszpańskiego >>??????
bo przez dwa lata miałam hiszpański za darmo, a później, niestety nie było mnie stać...
[gg] , często jestem niewidoczna. Dzisiaj może być trudno mnie złapać, jutro będę na pewno (wieczorem). Pozdrowienia!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE

 »

Pomoc językowa