Doradźcie proszę!

Temat przeniesiony do archwium.
Piszę pracę "Zapożyczenia anglojęzyczne we współczesnej polszczyźnie. Scharakteryzuj zajwisko na wybranych przykładach. Określ przydatność najnowszych zapożyczeń oraz zasadność ich użycia." Część wstepna "wypocona", tylko nie wiem ile tych "wybranych przykładów" mam wziąć pod uwagę!!! !1[tel]starczy???!!! Nie wiem, pomóżcie. Kontakt z nauczycielem ma niestety ograniczony, bo jestem absolwentką liceum wieczorowego, a w takich szkołach róznie bywa.
powin o wystarczyc - ile czasu masz na wystapienie / 10 minut? Pamietaj, ze 1 strona tekstu to 3 minuty czytania, a Ty przeciez bedziesz mowila, czyli robila wieksze przerwy miedzy slowami i zdaniami.
jest tu dlugi watek o zapozyczeniach, latwo go znalezc w wyszukiwarce na tej stronie.

Powodzenia!
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Nie ukrywam, że to forum stanowiło dla mnie skarbnice informacji, pana rady szczególnie. Na prezentację przewiduje się 15 min. Planuję wziąć ze soba opakowania np. po herbacie i innych produktach np. wellnes tea i.t.p., nakleic je na kartkę, pokazac jako przykład zbędnego nazewnictwa. Myślę, ze to dobry pomysł. Może mnie jeszcze coś oświeci...Mam pytanko ale to już raczej nie do pana. Czy w prezentacji trzeba robić przypisy na każdej stronie i cytaty? Czy pisze sie tylko bibliografię na końcu?