szukam collegu w plymouth mam 16 lat

Temat przeniesiony do archwium.
czesc MAM 16 LAT i szukam osob mieszkajacych w plymouth ktore moga mi pomoc w znalezieniu collegu tam, chcemy sie tam z rodzicami i bratem przeniesc. obecnie mieszkam w londynie i chodze do szkoly dka obcokrajowcow, bede pisac GCSE z science, jezyka polskiego, matematyki i jezyka angielskiego na swoim poziomie ( czyli ESOL) NIESTEY NIE BEDE PISAC GCSE z literatury angielskiej. bardzo bym chciala w przyszlosci moc studiowac prawo lub psychologie, wiec jesli macie jakiekolwiek informacje na temat collegu gdzie moglabym sie uczyc i ewentualnie naoisac GCSE z literatury angielskiej , czekam na wasz a pomoc. dziekuje
DIANA
Witam. Z mila checia pomoglabym gdybym cokolwiek na ten temat pomogla. Ale mam wielka i goraca nadzieje ze Ty pomozesz mi :( W jednym z Twoich watków dowiedzialam sie ze uczeszczasz do szkoly dla obcokrajowcow w Anglii. Mam 17 lat, zaczynam 2 kl lo. gimnazjum skonczylam w Irlandii. W tym roku mam okazje wyjechac na stale do Londynu, wiec nauke rowniez chcialabym tam rozpoczac. W zwiazku z tym moje pytania. Czy w moim wieku spokojnie dostane sie do 1 kl. lo w tej szkole i czy po tej szkole bede miec szanse dostania sie na wyzsze uczelnie? Jest to szkola platna? Z twoich wypowiedzi wnioskuje, ze bez GCSE trudno bedzie dostac sie na wyzsze uczelnie. Jak z atmosfera w szkole? Z gory bardzo dziekuje. Z niecierpliwoscia czekam na odpowiedz.
mozesz odpisac na [email]

Jeszcze raz dziekuje :)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia