zobaczymy \'who is the boss\' hehehe

Temat przeniesiony do archwium.
Mam taki problem... awłasciwie to raczej nie jest problem. Ostatno dostałem sztuke z anglika bo jakiegoś głupawego projektu o Anglii nie chciało mi sie zrobić(a co ja jej bede plakatami sale dekorował, niech sie jebie). No i już napewnio nie bedzie 5 na świadectwie ale se pomyślałem że nie wszystko stracone bo istnieje takie coś jak egzamin komisyjny. Jestem w drugiej klasie liceum i myśle że moja znajomość anglika to tak miniejwięcej FCE więc chyba powinienem z \'komisa\' 5 dostać. Nie chodzi mi tu żeby średnią se podwyżyć albo coś, tylko chce pokazać tej starej jędzy \'who is the boss\' :-) Może ktoś z was wie jak wygląda ten cały \'komis\' i wogóle?
wiesz.... hehehe.... jednak Ci ktos odpisal... hehehe...
zdajesz po prostu materiał z całego roku
ale na czym to zdawanie polega? czy to jest coś w stylu klasówki, odpowiedzi ustnej, czy jak?
Dear God!
hmm coz... Twoja nauczycielka bedzie ukladac pytania wiec moze sie na tobie zemscic za to ze kazesz jej przychodzic w sierpniu do szkoly :P wiec raczej wybij sobie to z glowy. Zawsze mozesz powiedziec pod koniec roku ze nie zgadzasz sie z jej ocena i prosisz o jakas dodatkowa prace, odpytanie itp. Uczysz sie dla ocen czy dla siebie ?? :)
Ja raczej słyszałem, że pytania układa ktoś \'z zewnątrz\'(to byłoby bez sensu gdyby je układał ten sam nauczyciel).
Piszesz żebym porozmawiał... poprosił..., to nie jeest typ nauczyciela z którym można rozmawiać(ona wszystko wie \'najlepiej\').
A jeśli jeszcze nie wiesz dlaczego chce zdawać komisa, przeczytaj uważnie moją pierwszą wypowiedź.
lepiej nie pokazuj \"starej jedzy\" who\'s the boss bo pewnie \"pozamiatala\" by Ciebie z angielskiego. You\'re nothin\' but a big-headed guy :)
nie masz zadnych nawet najmniejszych szans , bo to wlasnie ta jedza bedzie cie egzaminowac :)
żeby porównywać dwie osoby to najpierw trzeba je znać, a to że ja jestem big-headed, a ona mogła by mnie \'pozamiatać\' wydaje mi sie troche niezgodne z rzeczywistością. A tak na marginesie to denerwują mnie takie domysły i pochopnie wyciągnięte wnioski.
jestem pewny że to nie ona będzie egzaminatorem
powodzenia :) ja mam ten sam problem ale raczej nie uwazam siebie za lepsza od nauczycielki
>You\'re nothin\' but a big-headed guy :)

..and might end up a beheaded guy.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe