zmiana nicku - ktos zarezerwowal moj

Temat przeniesiony do archwium.
Wlasnie sie dowiedzialem, ze ktos zarezerwowal nick, pod ktorym do tej pory tutaj sie pokazywalem jako gosc.
Od tej pory wiadomosci autorstwa mg (bez dopisku \"gosc\") prosze nie traktowac jako moich.

M.G.
a czy ty to Mariusz?
Tak, do tej pory pisywalem jako mg (gosc).
Rada: tez zarejestruj sie jako mgx bo tez ci ktos ukranie i sie pod Ciebie podszyje i zacznie wypisywac jakeis glupoty...
Pisuje tu od kilku miesiecy i jakos nikt sie nie polakomil, dopiero teraz. W dodatku nowy mg nic nie pisze. Ciekawe...
Zarejestruje sie, ale pod innym nickiem
ciezko bedzie znow wyczuc pod jakim nickiem sie zarejestrowales... ufffff...
czemu?
:-))
dla mnie wazna jest wiarygodnosc osoby ktora udziela tuatj porad. Z nowym nickiem wiadomo, ze mozna przyjac za pewnik
Zobaczymy, co pokaże osoba, która się zarejestrowała jako mg. Nie węsze wszędzie spisku, ale odnotowuję to jako zastanawiający fakt.
Do miłego... :-)
do milego PA
The same thing happened to me...

Bob (registered) is not the same Bob that previous was Bob (guest).

Bob1
... not previous but previously of course...
a ja to jestem ja.
od dawna zarejestrowana, ale dopiero logowana:)
Right, I\'ve been wondering actually why you changed your handle. Now I know... When did it happen? Today is the first time I have posted since, I think, Sunday night, so it could have been on Monday. Strange that we haven\'t seen any postings from the two \"registered\" individuals, isn\'t it?
I\'m not exactly sure but I don\'t usually post over the weekend so it was either on Friday or Monday (I\'m betting on Monday).

It is odd that those handles have been \"taken.\" I mean mine can be explained since it\'s a fairly popular name but yours... hmmm... I don\'t know - I guess we\'ll find out sooner or later if there was some \"hidden motive...\"
a ja byłam rea już od pół roku, a tu się jak zwykle wypowiadam, a tu nagle, sorry, ale już ktoś się zarejestrował z tym nickiem....
ale ciekawe, że też nie pisze nic ta nowa rea.......
jakiś spisek rejestracyjno-nickowy?
co to więc za ukryty motyw, macie pomysł?

A może Lukar coś wie?
wiecie co,
bo koleżanka właśnie miała tę sama sytuację wczoraj
i się okazało, że kiedyś tam się rejestrowała,
bo chciała wejść do testów, potem to zapomniała,
właśnie chciała coś napisać i dzwoni do mnie, że też ma ten problem,

może wy też to zrobiliście, tylko dopiero teraz Lukar wprowadził blokowanie, żeby nie było podszywania się pod zarejestrowany przez kogoś innego nick?
sprawdźcie sobie na maila,
może to wy jesteście posiadaczami tych zalogowanych nicków?
moja rea niestety zajęta przez kogoś innego.....
to już nie ja.......
>może wy też to zrobiliście, tylko dopiero teraz Lukar wprowadził
>blokowanie, żeby nie było podszywania się pod zarejestrowany przez
>kogoś innego nick?

Lukar napisal do mnie. Jest wlasnie tak, jak piszesz: wlaczyl blokowanie nickow, ktore ktos kiedys zarejestrowal. W moim przypadku chodzi o osobe, ktora sie zarejestrowala 2 lata temu, ale nie wysyla wlasnych postow. Lukar mowi, ze moze tamten usunac, zebym mogl pisac pod moim starym nickiem. Chyba sie na to zdecyduje.

Bob! Apparently, there is no foul play involved. Why don\'t you write to the owner - you may well be able to register under your old handle.
I think I\'ll just stick to being a guest. I have a strong aversion to any sort of registrations, especially when it involves providing my e-mail address. I\'m not saying that the webmaster here will intentionally sell it to some spammer and my mailbox will get buried with crap but there\'s always that risk.

(Yes, I know, I can just create a separate mailbox for such a purpose but that\'s too much of a hassle... or maybe I\'m just too lazy...)

...Thanks for the suggestion, anyway!
tak wlasnie jest, jest blokada na zarejestrowane nicki - jesli ktos chce \'odzyskac\' zarejestrowany nick musi sie do mnie zgloscic na pric, moze cos sie uda zrobic :)
Poprosilem i odzyskalem - w dodatku zadzialalo wstecz. Dzieki, Lukar.
> I have a strong aversion to any sort of registrations, especially when it involves providing my e-mail address.

So do I. I have a couple of e-mail accounts (it just so happened: where I work they told us to move to a new server and then I also had another account set up when I got a broadband connection, etc.) and the one I provided here for registration purposes does not accept attachments. I get spam anyway...
Oh, really???????
Najlepiej od razu sobie zarezerwować i zabezpieczyc się hasłem...

Dla mnie też liczy się wiarygodność a prawda jest taka że większość ludzi tu piszących jest znana już dla ludzi na forum.

Nie wiem dlaczego ludzie podszywają się pod kogoś , to wredne!
no nie no, rea zajęta, a teraz w tym tyg się okazało, że ea też ktoś zajął!
no cóż, dziś jestem kildy.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka