pasja do języka- czy można ją wyrobić?...

Temat przeniesiony do archwium.
pytanie takie jak w temacie ...
wlasciwie moze nieco naiwne, ale :)
czesto slyszy sie, ze najlepsi anglisci to ci, co traktuja swoj zawod jako pasje..
no wlasnie- a ta pasja roznie bywa...
najlepiej jak sie ja po prostu ma, czasto jednak wmawiamy sobie, ze ja mamy , a czasem, phi... ona zanika... sa rozne sytuacje...
jak zrobic by nie dac sie zwariowac, byc dobrym anglista i- co najwazniejsze- robic to dla pasji...?

wszelkie refleksje, rady, doswiadczenia mile widziane :DDD,

mam nadzieje, ze wypowiedzi na ten temat pomoga nowym, swiezo po filologii lub przeciwnie- niedoszlym, siwzeo heh po maturze anglistom... :))
prosze o sprawdzenie: bardzo mi pomozesz

I greet, I would like to buy lamps for fiat ( spotlight ) siena. Model with lenses. Price interests me and price of transport of commodity for poland (Most cheap solution). There is case for I important exclusively, as no is available in poland lamp tuningowe. I salute. And please, about answer.

Witam, chciałbym zakupić lampy (reflektory) do fiata sieny. Model z soczewkami. Interesuje mnie cena i cena transportu towaru do polski (najtańsze rozwiązanie). Jest to sprawa dla mnie wyjątkowo ważna, ponieważ żadne tuningowe lamy nie są dostępne w polsce. Pozdrawiam. I prosze o odpowiedź.

 »

Pomoc językowa