ROZMOWA Z METODYKIEM

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś wie, jak wygląda rozmowa z metodykiem w szkole jezykowej? O co moze mnie zapytać? Jest to rozmowa przed przyjęciem do pracy w jednej ze szkół jezykowych. Dziękuje za informację. Pozdrawiam
na takiej rozmowie osoba za szkoły językowej sprawdza po pierwsze jaki jest twój angielski, tzn krótka rozmowa - pytania w stylu: edukacja, praca licencjacka/ magisterska/- jaki temat wybrałaś/ czasami tez rozmawiają o tym temacie; metodyk moze Cię tez zapytac np. jak przeprowadziłabyś lekcje poswięconą nauce Present Perfect (czesto o to pytają) czy wprowadzaniu nowego słownictwa; mogą Cię tez spytac o jakies metody nauczania - które uwazasz za ok a które bys odrzuciła - dlatego warto sobie powtórzyc jakie są metody itp.
o i jeszcze zapytają Cię pewnie ile oczekujesz za godzinę lekcyjną zapłaty (zawsze o to pytają)
pozdrawiam
jak juz będziesz po to napisz jak poszło i o co pytali (i jesli to nie tajemnica do jakiej szkoly sie wybierasz)
pozdrawiam:)
Skonczylam filologię rosyjską, a rozmowę mam 26 lipca w Empiku. Myslę jednak, że jezyk nie ma tu znaczenia, podejrzewam, ze zarówno w przypadku angielskiego, jak i rosyjskiego pytają o to samo. Serdecznie dziekuję za podpowiedź. Odezwę się po rozmowie.
Jestem rozczarowana przebiegiem rozmowy. Spodziewałam się, ze beda bardziej mnie meczyc. Rozmowa trwała może 5-7 min. Zapytali mnie o doświadczenie zawodowe i metody nauczania. Tyle:/ Rozmowa prowadzona w jezyku polskim. Idąc na kolejne rozmowy w sprawie pracy nie bede sugerowała się tą. Nie dała mi nowych doświadczen, tj. nie "nauczyla" mnie co warto mowic na kolejnych, a czego raczej sie wystrzegac.
Nie dała mi nowych doświadczen, tj. nie "nauczyla"
>mnie co warto mowic na kolejnych, a czego raczej sie wystrzegac.

>>a czego raczej sie wystrzegac.

To jest bardzo cenne doswiadczenie i wlasnie takie doswiadczenia powinnas wynosic z rozmow, a nie to "co warto mowic."

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Praca za granicą