Pons Duński w 1 miesiąc-czy ktoś korzystał?

Temat przeniesiony do archwium
Z braku sekcji dla języków skandynawskich pytam tutaj.
Czy ktoś z was korzystał z książki Pons Duński w jeden miesiąc?
Jedna z moich uczennic zaczęła pracę z Duńczykami, przydałoby się jej coś do nauki Duńskiego komunikatywnego i jakieś słownictwo z zakresu finansów.
Chciałabym jej coś doradzić ale nie mam zbyt dobrego rozeznania w kwestii dostępnych w Polsce materiałów do nauki tego języka.
Znam trochę szwedzki i orientuję się w materiałach szwedzko-duńskich ale w polsko-duńskich już nie bardzo.A ona niestety nie zna szwedzkiego :-(
Szukam też słowników on-line (duńsko-angielskich) i wzorów dokumentów związanych z finansami.Jeżeli ktoś się w tym orientuje proszę o pomoc.
Ponawiam pytanie,żeby wątek nie umarł.
Niestety nie znam tej pozycji, ale znam wiele innych kursów PONSa, między innymi "Angielski w 1 miesiąc" i "Hiszpański w 1 miesiąc". Tytuły są mylące. Na ich opanowane trzeba co najmniej rok. Z braku innych pomocy do nauki tego języka można z tej pozycji skorzystać.
oferta materiałów do nauki języków skandynawskich jest rzeczywiście skromna, osobiście spotkałam się z nią tylko w ESKK, gdzie proponują naukę w formie kursu korespondencyjnego

« 

FCE - sesja letnia 2007

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia