wynajęcie mieszkania w Wa-wie

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś z was wynajmuje mieszkanie w Warszawie? Jakie są koszty? Czy trudno jest znaleźć w miarę porządne (nie mówię o luksusach) mieszkanko, 1 lub 2-pokojowe, w bardziej centralnych dzielnicach? Podzielcie się doświadczeniem :)
Ja mam lokatorow. Placa 700 zl + elektrycznosc. Maja dla siebie jakies 45 m2 - 2 pokoje, duza lazienka i kuchnia. Jest to domek wolno stojacy z tym, ze w Ursusie, wiec do Centrum chwile sie jedzie. Znajoma kolo lotniska za mala (ok. 20 m2) kawalerke placi chyba jakies 650 zl + liczniki. Ogolnie zalezy to od standardu mieszkania i wyposazenia. Za jakies 700 zl + rachunki mozna na pewno cos znalezc, co nie jest nora. Od 1000 w gore sa calkiem mile mieszkania juz. Powyzej 1500 zaczynaja sie luksusy. Oczywiscie wszystko zalezy od dzielnicy.
zobacz sobie oferty mieszkań do wynajęcia w Wawie, także są ze zdjęciami na:
www.gratka.pl
www.trader.pl
ja tam znalazłam swoje, ale nieco inny przedział cenowy, bo na Kabatach, pod lasem, gdzie codziennie jeżdżę na rowerze i bardzo to lubię.
a blisko mam metro, 23 min do centrum jedzie.
poszukuje mieszkania na starowce lub blisko centrum najlepiej poddasze aby byly jak najtansze koszty wynajmu razem z oplatami.wymogi pokoj ,lazienka i aneks kuchenny nie musi byc duzy.
pilne!!!

 »

Szkoły językowe