kto może udzielać pomocy w nauce?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy osoba, która ukończyła dwa stopnie kursu językowego(Pre-Intermediate i Intermediate)może udzielać pomocy w nauce?(Nie typowych korepetycji). I jak ze stawkami?
Jak przeczytalem pomoc myslalem ze chodzi o bezinteresowna. A taka to moze udzielac kazdy kto sie troche orientuje w temacie.
I jesli nie typowe korepetycje to o jakie stawki chodzi? Tak czy inaczej, intermediate to raczej za malo zeby uczyc, chyba ze 4-klasistow.
No właśnie o szkołę podstawową mi chodzi. Dzieki za odpowiedź, trochę mnie to podniosło na duchu.
Ale dalej nie wiadomo o co chodzi: chcesz uczyc w szkole podstawowej czy korepetycji udzielac?
Korepetycji udzielać.
To wystarczy wiedziec tylko troche wiecej niz twoi uczniowie. Pare lekcji do przodu.
Dziękuję Wam!!
A jeszcze jedno: ile byście brali za takie korepetycje? Czy 1o zł jest ceną zbyt wygórowaną?
I najwazniejsze: jak dzieciak o cos zapyta a Ty nie wiesz lub nie jestes pewna, to uczciwie powiedz, ze nie wiesz/nie jestes pewna, ale dowiesz sie i mu nastepnym razem powiedz.

Nauczyciel/korepetytor nie musi wszystkiego wiedziec.
bałabym sie udzielać korepetycji komuś od kogo jestem lepsza tylko o kilka lekcji... wprowadzić nieświadomie w błąd, wywołać złe nawyki... i brać za to kase. Co innego jeśli uczeń jest zupełnie zielony i ma sie go uczyć "I am, You are..."
Trzeba uczyc tylko tego co wiesz na pewno, a nie tego co ci sie wydaje ze wiesz.
I dlatego pisalem o tych 4 klasach. Mam pojecie czego sie uczy w podstawowce.
hehe.... spotkałam kiedys taka osobę. Jej uczeń miał napisane w zeszycie "blue a book" - zgodnie z zasada, że przed rzeczownikiem powinien stać przedimek...
No...pare lekcji do przodu to trochę za mało.
Przynajmniej na płatną pomoc, bo co innego zwykła pomoc.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka