prośba do cebulki :)

Temat przeniesiony do archwium.
cześć, mam ogromną prośbę do cebulki, bądź innych osób przebywających w Anglii, które zechciałyby mi pomóc. Chciałabym kupić książki pt. \'To the manor born\' (są dwie części) wydanej bodajże w 1979 roku, a napisanej przez Petera Spenca. Na BBC Prime można oglądać serial pod tym samym tytułem, u nas przetłumaczonym na \'Szlachetnie urodzona\'. Jeśli ktoś byłby taki kochany i spytał w antykwariacie czy sklepie z używanymi książkami, czy takie książki są i ewentualnie w jakiej cenie można je spotkać, to byłabym niezmiernie wdzięczna.

mój adres : [email]

pozdrawiam,
agacisko

Z góry dziękuję wszytkim:)
oczywiście dziękuję wszystkim, a nie wszytkim:)
Hej Agacisko,
Jako, ze przy komputerze wlasnie siedze to pierwsze co sprawdzilam to Internet. Oto wynik:
http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/tg/detail/offer-listing/-/[tel]/all/[tel]

Jesli link nie bedzie dzialal to mozesz wejsc na www.waterstones.co.uk i poszukaj tytulu (wyrzuci pare, miedzy innymi P.Spence). Ceny jak widzac na \"zalaczonym obrazku\". Niektorzy dystrybutorzy dostarczaja poza UK.
Niedaleko gdzie mieszkam jest maly antykwariat wiec sie moze tam w tygodniu przejde i zapytam.
:)
bardzo dziękuję:)

agacisko
i jak tam wizyta w antykwariacie? było coś?
Sa tylko trzy antykwariaty w Liverpool (wliczam ten obok mnie). Dodzwonilam sie do dwoch ale niestety nie mieli. Nie mieli takze w takiej innej ksiegarni z ksiazkami juz nie drukowanymi albo troche starymi (np. ksiazki o komputerach, wyobrazasz Sobie, takie to juz po paru latach sa przestarzale). W Manchesterze jest chyba z dziesiec antykwariatow. Podzwonie jutro, trzymaj kciuki. Do Manchesteru jezdze od czasu do czasu odwiedzic kumpele, wiec jak sie dowiem ile ksiazki kosztuja i jak bedziesz je ciagle chciala to cos \"wykombinujemy\". Ostatecznie zostaje Internet. Sama zamawialam kiedys ksiazki z Internetu, jakos doszly bez problemu :)
dzięki serdeczne, jeżeli będą, to ja na 100% będę je chciała kupić, bo mi się ten serial śni po nocach :) jeżeli chodzi o zakupy przez internet, to nie wiem czy jak jestem w Polsce to mi to prześlą, dlatego wolałabym przez jakiś antykwariat to załatwić.

pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję,
agacisko
Wiesz co Agacisko,
Dzwonilam i dzwonilam (Liverpool i Manchester) i wszyscy na mnie galy wybaluszali przez telefon. Ja ta ksiazke (2 czesci) zamowie przez Internet. One w Internecie grosze kosztuja. Potem dopiero sie naradzimy jak Ci ja przesle. :)
zamowilam, maja przyslac za dwa/trzy dni
hi-hi...
Wlasnie otworzylam paczke! Z ksiazka w srodku! Niezle co?
To tak do kupy ile GODZIN im zabralo: wysylka i dorecznenie, hm?! Z Dorset do Liverpool...niezle!
Temat przeniesiony do archwium.