Jaka jest cena podręczników na filologie angielską

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Czy może ktoś mi napisać jaka mniej więcej jest cena podrecznikow na filologie angielską?? Wiem ze sa podreczniki droższe i tańsze ale tak mniej więcej ile pieniedzy trzeba na to przeznaczyć?? Ja bede studiowac na WSJO w Poznaniu, może ktoś już tam studiuje lub studiował lub orientuje się jakie tam są uzywane ksiązki.
Z góry dziękuje za odp.
Pozdrawiam.
Prawdę mówiąc, to ja bym na Twoim miejscu nie kupowała książek tak od razu, a to z kilku powodów. Po pierwsze, na jednych zajęciach, można korzystać nawet z 3 podręczników. Po drugie, co wynika z pierwszego, jeżeli korzysta się z więcej niż jednego podręcznika, to żadnego się nie wykorzystuje 'od deski do deski', więc jest to strata pieniędzy. po trzecie, większość książek można znaleźć w bibliotece i skserować potrzebny materiał. Poza tym, po kilku pierwszych zajęciach, przekonasz się, które książki warto kupić, a które to po prostu strata pieniędzy.
Studenci z reguły kserują-nie oceniam tego pod względem moralnym, takie są realia.Moje częste zakupy książek na studiach budziły zdziwienie.
Czasem na uczelni są kiermasze akademickie-można odkupić coś z poprzednich lat.Takie książki a nawet czasami notatki z zajęć (niezbyt często ale zdarzają się) można kupić na allegro.
No i korzystaj z bibliotek anglistycznych (mają system wymiany ogólnopolskiej) i bibliotek partnerskich British Council.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia