ROK W USA

Temat przeniesiony do archwium.
Tak sobie myślałam i stwierdziłam, że bardzo bym chciała pojechać na rok szkolny do USA... wiem, że tu na forum był już taki wątek, ale kurcze nie mogę go znaleźć... hm... dlatego proszę wszystkich, którzy są zorientowani w tym temacie o informacje jak to wszystko wygląda... Najważniejsze info dla mnie to: z usług jakich biur najlepiej skorzystać i jakie są koszta takiej "podróży". A, no i słyszałam, że w takim biurze trzeba jakiś test czy coś takiego napisać... czy ten test jest bardzo trudny? Bo mój angielski nie jest niestety na poziomie najwyższym =/

Bardzo proszę jakieś dobre osóbki o opowiedź na mojego posta... Strasznie mi zależy... Z góry wielkie thx =**
Ja właśnie wróciłam ze stan.ów. Bardzo polecam. Byłam nam 10 miesięcy. Ja pojechałam z JDJ Bachalski. Jestem dość zadowolona.
Ale cenowo to dość drogo było. Wszystko razem to jakieś kilkanaście tysięcy zł było:/
a powiedz, jaka byla Twoja znajomosc angielskiego jak jechalas do USA ??
Hym..Ja już miałam ten angielski na jakimś poziomie. Ale naprawde nie musisz tego angielskiego jakoś super umiec żeby tam pojechać.
ja przed wyjazdem musiałam napisac taki test. Ale był on naprawde łatwy. Jedziesz tam po to aby się właśnie tego angielskiego nauczyć.
Chodzi o to zebyś miała jakieś podstawy. Najważniejsza jest twoja umiejetność rozumienia tego co do ciebie się mówi. Jak to masz na jakimś poziomie to twoja znajomosć gramatyki, czy umiejętność mówienia i pisana sie nie liczy za bardzo.
Ale naprawde ja znalam pare osób co pijechało do stanów z baaardzo podstawowym angielskim. Więc o to się nie martw:)
o to chodzi ze ja rozumiem prawie wszystko co sie do mnie mowi po angielsku... powiedziec tez duzo rzeczy powiem ale nie za bardzo gramatycznie... w stylu "kali jeść banana" xP heh... kurcze... a w ktorej Ty klasie pojechalas?? (3 gim czy 1,2,3 LO ?)
:) Ja pojechałam na pierwszą klase liceum. Tylko nie zapominaj, ze prawdopodobnie roku w stanach ci nie zaliczą i bedziesz musiała powtarzać klase po powrocie ze stanów.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Praca za granicą