możecie sie śmiać....

Temat przeniesiony do archwium.
wiem ze to głupio zabrzmi ale mam taką wielką prośbe do kogokolwiek kto mógłby powiedzieć mi na czym polegają tzw, kafejki internetowe,,,, tzn. jak się tam poruszać i co sie robi pokolei.... tzn. co musze zrobic kiedy tam przyjde ,,, jak to sie wykupuje czas itd. Wiem ze to świadczy o moim zacofaniu ale po prostu nie mam śmiałości zapytac nikogo wprost bo mnie wysmieja a tu nikt mnie nie zna... mam neta w domu ale nie wiem jak korzystać z tych kawiarenek....gdyby mógł mi ktoś pomóc i powiedzieć co i jak to byłabym wdzięczna
kto pyta nie błądzi:)
no więc, czasami wystarczy że wejdziesz i powiesz dzień dobry, upolujesz wolny komputer i zapytasz czy możesz na godzinkę (np). administrator kawiarenki jest na ogół bardzo zauważalny:)
czasami adm. to pierwsze co musisz sforsować po wejściu. wtedy prosisz o kompa na jakiś tam czas i on wskazuje ci gdzie masz sobie klapnąć.
płaci się na ogół jak wygodniej (albo z góry albo po wszystkim).
w wiekszości przypadków możesz sobie usiąść na czas nieokreślony (możesz powiedzieć że nie wiesz ile ci zejdzie). ponieważ coraz więcej osób ma neta w domu, kawiarenki wychodzą na przeciw i mają ofertę pod tytułem \'sprawdzenie poczty\' - wtedy płaci się mniej niż tradycyjnie za godzinkę.
poza tym nic się nie stresuj! zawsze możesz się głupio uśmiechnąć i nic się nie stanie!!! powodzenia:)
nawet nie wiesz jak bardzo mi pomogłaś(pomogłes - bo nie wiem) Jestem wdzięczna bardzo bo sie juz nie zbłażnie węcej.... jeszcze raz thanks.
YOU\'RE WELCOME:)
jak można nie wiedzieć jak korzystac z kafejki???? Ty to naprawde Maryśka jesteś hehehehe
nawet tego nie skomentuje!!! co za brak zrozumienia.........
Za ten post pożarłbym Cię z obrzydzeniem, a może tylko zagryzł.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2004

 »

Pomoc językowa