tłumaczenie strony www

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
szukam osoby uczacej sie jezyka i chcacej w ramach treningu tlumaczyc fragmenty strony www z jez. polskiego na angielski. Oczywiscie kazdy przetlumaczony tekst bedzie opatrzony nazwiskiem tlumacza. Osoby zainteresowane prosze o kontakt: [email]
>szukam osoby uczacej sie jezyka i chcacej w ramach treningu

A kto ci to po tej osobie sprawdzi i poprawi? Nie lepiej od razu zaplacic i miec zrobione porzadnie?
eva74-
Nie,bo on to chce miec zrobione za 'gratis'(free)
Tylko jak ta strona bedzie wygladala po angielsku... ;) Ja tam za tlumaczenie swojej sie jeszcze nie biore... a napewno niedalbym do tlumaczenia komus, kto dopiero uczy sie jezyka... ;)
No coz, uczac sie kilka lat mozna juz calkiem sporo umiec. Pytasz jak strona bedzie wygladala po angielsku... nie wiem, ale mysle, ze lepiej, niz gdybym ja przetlumaczyl sam... do tej pory kiedy potrzebowalem wlasnie tak robilem, kaleczac przy tym jezyk shakespeara niemilosiernie. Poza tym strona nie ma charakteru komercyjnego, wiec nie musi byc "zrobione porzadnie". Z drugiej strony jesli ktos dla treningu i tak cos tlumaczy, to czemu nie ma byc z tego przy okazji pozytku? Mam nadzieje, ze wyczerpujaco odpowiedzialem na Wasze watpliwosci. Pozdrawiam.

« 

Business English

 »

Pomoc językowa