pytanko

Temat przeniesiony do archwium.
Słyszałam kiedyś pewien zwrot który brzmi [czirs mejd] albo [czis mejd] (nie jestem do końca pewna jak) w tłumaczeniu na polski wychodzi chyba dzięki, ale tego też nie jestem pewna. Chciałabym się dowiedzieć czy w ogóle taki zwrot istnieje w slangu angielskim, jak brzmi i oczywiście o poprawny zapis. Z góry dzięki
Cheers, mate!
'Would you like to stay young forever ?'

Yes, I would like stay young forever because when we are young our life seem such simple.

Youth we can divide on several periods. Usually for eighteenth years old we mustn't concern our appearance because we have zero wrinkle, white hair and so on. Usually young people are in better form then oldest.
Appearance is one of many advantages. Second important advantage is fact that we mustn't be troubled about cash because it make our parents. Main duty of young people is science not earn money. In century from eighteen for twenty six year although we should tahe care of yourself it that probably the most intensive period in our life. In this time people maximally play. That is period which we the most nicley allude.

However I think that definition of youth is changed with our age. I have seventeen years so people above thirtieth years i consider old.



Da sie cos z tego zrozumiec ? :) Moze znalazlby sie ktos kto bylby w stanie to poprawic ? Bylbym naprawde wdzieczny.
>Da sie cos z tego zrozumiec ? :)

Z trudem. Spróbuj to uprościć, używać tylko takich form, które dobrze znasz. Nie używaj słów, które znasz tylko ze słownika (np. science, century), bo tu kompletnie nie pasują.

I have seventeen years - na pewno wiesz, jak powinno być poprawnie (nie: have)
musn't - to znaczy nie wolno

That is period which we the most nicley allude - z trudem się domyślam, że to może znaczyć "to jest okres który się najlepiej kojarzy". Napisz to prościej (np. wiele ludzi myśli że to jest najlepszy czas w życiu)
>>>I have seventeen years
kochanie, ktory nauczyciel tak Cie nauczyl?
Przeciez tak sie nie mowi- prosze to poprawic.
no to słabo, lepiej nie jestem w stanie napisac.

dzieki za rady
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie