ENGLISH CAMP \"LIVE IT LOUD\" WISŁA

Temat przeniesiony do archwium.
:) czesc
mam pytanko, czy ktos slyszal o obozie ENGLISH CAMP Live It Loud w Wiśle?? Moze ktos z was byl na takim obozie lub wie cos o organizatorach. Zastanawiam sie czy pojechac, ale cala oferta wydaje mi sie \"podejrzana\"

----------------------------------------------------------------------------------------------
English Camp Polsko - Amerykanski kurs jezyka angielskiego
19-25 Lipca 2004, WISŁA - Ośrodek wczasowy \"Kontakt\" cena 390zł

- Konwersacje w zabawny, nietradycyjny sposob
- grupy na kazdym poziomie zaawansowania
- mozliwosc rozmow z native speakerami
- super gry i sport
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Najdziwniejsza jest cena, dlaczego taka niska?
jeszcze jedna rzecz mnie niepokoji, otoz pieniadze wplaca sie na konto osoby prywatnej...
no cena rzeczywiście niska....bądź czujny
tak slyszalam...nawet bylam;p co prawda pare lat temu...ale slyszalam ze takie co roku sa i pod innym haslem moj sie nazywal supernatural;]...z Torunia moze jestes? no w kazdym razie fajnie bylo ...tylko jest jedno ale...zreszta jak sama sie domyslasz...to jest oboz protestancki tzn nakrecaja cie na religie...tzn w sumie gadaja o chrzescijanstwie ale jakas tam presje sie czuje...oprocz tego tak jak obiecuja

Konwersacje w zabawny, nietradycyjny sposob
>- grupy na kazdym poziomie zaawansowania
>- mozliwosc rozmow z native speakerami
>- super gry i sport


wszytko sie zgadza

a cena hm u mnie to jesczez taniej wyszlo bo mozna bylo sobie dorobic i dla nich pracowac 16 h w hospicjum, gdzie placili 10 zeta za godzine


a z Torunia
jestes?
sory jakos tak nie skladniowo i repetition jakies...ale mysle ze zczaisz o co chodzi...za duzo czasu z ang spedzam pis;p
:) dzieki ze napisalas, rozwialas moje watpliwosci. Jestem z Poznania.
pozdro
weronix, to w koncu wybierasz sie na ten oboz? bo sam o tym intensywnie mysle. slyszalem rowniez o obozie ang. w rabce zdroj 14-26 sierpnia. podobno tam jest niezla jazda, choc odrobinke drozsza [695 zeta].
a sorka, info znajdziesz na www.kompas.org.pl
na www.clickandbite.com rowniez znajdziesz info o Rabce. by the way - odlotowa stronka
Jade na bank! zdecydowalam sie juz. Ale widze ze oferta do Rabki jest lepsza 14 - 26 sierpnia to sporo czasu, a oboz live it loud trwa tylko od 19-25 Lipca :/
ale mam nadzieje ze bedzie fajnie :)
pozdro
no to pewnie sie spotkamy:) bankowo bedzie super, tym bardziej ze znam tych ludzi osobiscie. tych z Rabki rowniez. jesli masz troszke kasy i czas w sierpniu, wpadnij i tam! ja sie wybieram.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe