Bilet z Londynu

Temat przeniesiony do archwium.
Wie ktoś moze ile kosztuje (i czy istnieje taka możliwość) bilet z Londynu do Wa-wy?? mam zamiar tam pojechac ale samochodem ze znajomymi ale trzeba wrócić... ile może kosztować bilet tylko w jedną stronę?? Nie wiem czy dobrze wyszukuję na stronach linii lotniczych, stąd to pytanie.

Dzieki
mozliwosc oczywiscie ze istnieje, to bez dwoch zdan, nie masz obowiazku kupowania biletu powrotnego, tyle ze jest taka zaleznosc ze przewaznie bilet w jedna strone jest stosunkowo drozszy od return ticket..chyba ze masz ochote na autobus, ale zdecydowanie odradzam (bleee...) ale z tego co wiem to za autobus do Warszawy zaplacisz podobna cene jak za samolot, wiec chyba samolotem lepiej...

Teraz jest duzo promocji z British Airways, byc moze ze i Tobie trafi sie jedna...

Pozdrawiam
wizzair ma niezle ceny
Dzięki Joasiu. Tylko powiedz mi jak mniej więcej to wygląda. Widzsz nie mam za abrdzo kasy na wyjazd a trafia mi sie okazja, że mogę sobie spędzić miesiąc u znajomego, który wyjeżdża i nie płaciłbym za mieszkanie itd. Jaechałbym tam samochodem z nim. I teraz ile kasy musiałbym zaoszczędzić żeby wrócić do domu. Jechałem autobusem ji wiem jak to jest. Teraz sie mówi tak duzo o tych tanich przelotach i daltego pytam. Jeśli róznica jest niewielka to wolałbym szybciej samolotem ale jak wyszukuję, zaznaczam nie wiem czy prawidłowo (samolotami nie latam na codzień), to wyskakują mi ceny rzędu 8[tel]zł. ;/ upsss... to dla mnie trochę nadto co moge wydać. no nie wiem ......
faktycznie bilety podczas wakacji moga osiagnac kosmiczne ceny...ale to juz tak jest...nic na to poradzic nie moge...Ale co ja bym mogla proponowac to moze bilet do Berlina a z Berlina moze jakos do tej Warszawy, jest duzo wiecej promocji na trasie Londyn-Berlin(wiem bo sama tak latam, tyle ze mieszkam trzy godziny od Berlina...). Nie wiem co jeszcze bym mogla proponowac, moze te tanie polskie linie lotnicze do Katowic albo Krakowa, ale o nich to ja juz nic nie wiem :(

Pozdrawiam
http://www.turyzm.friko.pl/jak.htm - tu masz linki do wszystkich tanich linii lotniczych. Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa