How now, brown cow? - poprawiona edycja. Ściągnij!

Temat przeniesiony do archwium.
Jako, że wiele razy otrzymałem na tym forum pomoc, postanowiłem dać też coś od siebie. W sieci dostępna była wspomniana książka. Obrazy były jednak pokrzywione, zanieczyszczone. Wziąłem sprawy we własne ręce. Wyprostowałem wszystkie 133 strony, wyczyściłem zabrudzenia i dodałem równe marginesy. Dodatkowo całość mieści się teraz w jednym, a nie 6 plikach.
Nie ukrywam, że sporo było z tym roboty. Jakość jest zbliżona - wciąż jest to 1-bitowa głębia kolorów (czarno-biały). Oczywiście mogłem użyć kompresji stratnej JPG-a i uzyskać ładne wygładzenie. Jednak chciałem zachować zbliżony rozmiar - teraz plik waży 7.9MB, czyli o 200KB mniej.

Co tu dużo gadać. Zapraszam do ściągania!

http://rapidshare.com/files/121507877/hnbc.pdf.html
życzę Ci, żebyś kiedyś napisał książkę i nie zarobił wiele z powodu takich jak Ty obecnie.
Nie zrobił bym tego, gdyby tą książkę można było kupić - możesz mi wierzyć.
Próbowałem ją kupić, ale nawet w zagranicznych sklepach nie można było jej dostać. Zresztą zapytaj studentów, jak mają zdobyć tą książkę? A jest potrzebna.
Dodam tylko, że nie popieram żadnego piractwa. Na swoim dysku nie mam ANI JEDNEGO pirackiego pliku. A Ty?
Dodam tylko, że na tym forum są dwa podobne wątki i oprócz tekstu jest oferowane ściągnięcie plików dźwiękowych do tej książki. I tam jakoś nikt się nie przyczepił. Jeżeli uważacie, że źle zrobiłem upubliczniając tą książkę, usuńcie wątek. Nie zależy mi. Wykorzystam do celu prywatnego. Chciałem tylko pomóc...
Witam, mam pytanie czy dysponujesz rowniez nagraniami do ksiazki ´how now,brown cow´? i jezeli tak, to czy daloby rade je udostepnic?

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie