Speak Up - NAJLEPSZA SZKOŁA JĘZYKOWA W POLSCE

Temat przeniesiony do archwium.
Uczę się w Speak Up od 2 lat. Wcześniej były inne szkoły (BC, Callan etc.)oraz korepetycje z prywatnym nauczycielem, ale dały mi one jedynie podstawy teoretyczne j. angielskiego. Świetnie rozwiązywałam testy, ale nie mówiłam i nie rozumiałam, co się do mnie mówi. Miałam blokadę językową. Dopiero w szkole Speak Up to się zmieniło. Teraz nie mam kłopotu z wypowiadaniem się w języku ang. Udało mi się dostać lepszą pracę, mam więcej kontaktów, a kiedy wyjeżdżam na wakacje daję sobie radę w różnych sytuacjach nie wstydząc się, że coś pomylę. Rok temu zapisały się też moje dwie koleżanki. One również są zadowolone, bo widzą efekty nauki. Może nie jest to najtańsza szkoła, ale szczerze ją polecam. System mają bardziej studencki niż tradycyjny więc trzeba samemu dbać o rezerwację zajęć, ale jeżeli komuś zależy na umiejętnościach, to na pewno będzie regularnie przychodził, a co za tym idzie, osiągał dobre rezultaty. Serdecznie pozdrawiam:-)
Od razu widać, że to r e k l a ma! Uuuuuu....
evan78-
Prosze nie pisz tutaj tych bzdur, bo moje zachowanie bardzo szybko sie zmieni na bardzo niegrzeczna.
Jak juz nie macie klientow ktorych nie mozecie naciagnac na te wasze kredyty - to forum nie jest miejsce na ich lowienie. Chyba jasno sie wyrazilam.
Chodze od 9 m-cy,jestem bardzo zadowolona,
hej ,tez tak uwazam padlam ich ofiara,nie mog zrezygnowac ze szkol mimo tego ze zmienilam miejsce zamieszkania gdzie najblizsza fila tej szkoly to 120 km jesli ktos moze mi podpowiedziec co zrobic to poprosze konkretne email na kamalegro2@o2pl