usługi firmy TEE

Temat przeniesiony do archwium.
hej, chcialabym wyjechac do uk, zeby tam szkolic swoj ang. zamierzam w najblizszym czasie podejsc do cae. fce juz mam. planuje wiec wyjechac, a najbardziej interesuja mnie praktyki. z tego co znalazlam do tej pory, jedna z mozliwosci wyjazdu i odbycia praktyki w wlk. bryt. jest skorzystanie z oferty firmy tee. (dla zainteresowanych: www.tee.pl). czy moze ktos z was korzystal z uslug tej firmy - a najlepiej byl na pratykach, ktore ona oferuje??? blagam, dajcie znac. a moze macie jakies doswiadczenia z inna firma? zaznaczam, ze nie chodzi mi praktyki w hotelach. interesuje mnie praktyka w firmach z branzy np.finansow czy handlu (studiuje ekonomie, wiec to chyba zrozumiale...). podzielcie sie swoimi doswiadczeniami. please........
Witam!!!
Ja tez mam zamiar wyjechac do anglii, też przebrnąłem przez studia ekonomiczne :) ale nie mam certyfikatu. Mimo to pryskam na wyspy. Jeżeli chodzi o tee to od dłuższego czasu przyglądam się tej firmie. W sumie to jestem na 75% już zdecydowany na jej usługi.
Byłem na rozmowie w agencji w Poznaniu i rozmowa była konkretna (ale rozmowa nie wiele jeszcze załatwia). Firma jest raczej wiarygodna bo nie znanazłem na necie negatywnych opinii, a poza tym mam dobrego kumpla, który wyjechał na wakacje (zeszłe) korzystając z ich usług i nie wyrolowali go. Wszystko było jak w umowie.
Co do rodzaju wykonywanej pracy to z tego co wiem to tee oferuje prace tylko w zakresie hotelarstwa i gastronomii. Bedzie ciężko z branżą finansową.
Ja osobiści mam taki plan: popracować w hotelu one yera a potem szukać czegoś bliżej wykształcenia.
Popatrz sobie na oferty pracy na http://europa.eu.int/eures/index.jsp Są tam oferty pracodawcow z Anglii chcących zatrudnić ludków z innych państw UE. Pojawiają się oferty z naszej branży :) ale z tego co wiem to język musi być na prawde dobry (no ale ty myślisz o CAE więc chyba luz), a drugi problem jest taki że bardzo rzadko odpowiadają na oferty z Polski (mi jeszcze nikt nie odpowiedział). Wolą polaków, którzy są na miejscu.
Ale się rozpisałem!!!!!
Pozdrawiam i powodzenia!!
Aha jak masz jakieś nowe doświadczenia z tee lub inna firmą to odezwij się do mnie [gg]
Jeszcze coś znalazłem. Nie jest tak różowo z tee choć negatywy dotyczą raczej wyjazdu na wakacje, zresztą poczytaj: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=115&w=25829849&a=25829849