GIGANT PROBLEM Z SUPER MEMO!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Dziwna rzecz się stała w moim Super MEMO. ucze sie słowek , które trafiaja do "powtórek" , a kiedy kończe nauke i chcę włączyc "utrwalanie" okazuje się, że nie mogę. Klikam na opcje "YES" ale zaraz potem wyskakuje pytanie "KONIEC NAUKI?" i nie mam mozliwosci utwalania tego, czego się nauczyłem.
Czy to jest gdzies w ustawieniach????


Własciwie to jest SM ,ale nie z ang, tylko hiszpanskie - Espanol para ti, ale ustawienia są podobne. wie ktoś z Was jak to zmienic. Blokuje mi całą nauke i juz mni sie troche odechciewa...

A najsmieszniejsze jest to , ze kurs jest na 3 plytach i to sie stalo tylko na 2. i 3. pierwsza dziala ok.

dzieki
SM o słówka, które "trafiają do powtórek" zapyta Cie w wyznaczonym terminie. Do utrwalania trafiają tylko słówka, które w danej sesji oceniłeś na mniej niż 4. Tak, że sytuacja wygląda na prawidłową. Na wszelki wypadek wykonaj "Recovery".
Nie, nie , nie:)

problem dotyczy 2. i 3. plyty espanol para ti. Drugą juz skonczyłem i teraz mam rtylko powtórki w niej, ale ucząc się tego co mi komp zaplanował zdarza się , że czegos nie pamietam i to trAFIA danego dnia do utrwalania. Kiedy na koniec nauki chce to utrwalic pojawia się komunikat "UTRWALANIE"? klikam YES i wtedy zamiast rozpoczęcia utrwalania pojawia sie komunikjat "KONIEC NAUKI" no i nie mam mozliwosci utrwalać.

Sytuacja wyglada teraz tak ze ja powtarzam to co zada mi komp, a w miejscu gdzie sa słówka do utrwalania robi ich sie coraz więcej i ja ich nie moge ocenic jeszcze raz!

Warjacji dostaje juz przez to!

AAAA i co to jest recovery. Pracuje juz w tym systemie 'dla zaawansowanych" , ale te opcje nie sa mi znane,
no moze poza Merci, która zdaje się , że tez Ty właśnei bejotka mi pokazałeś. Dziekuję ci bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Recovery jest opcją, która naprawia błędy w bazach. Wykonuje się ją tak:

File->Recover + Check all->OK + Append report messages to earlier report? TAK lub NIE (wszystko jedno byle nie Porzuć).
jak uradzili tak zrobili.
A problem pozostał.

Zrobiłem recover , ale nie pomogło. skończylem naukę i nie mogę utrwalac tego czego sie nauczyłem. bo znowu pojawia sie komunikat " utrwalanie?" --> klikam YES a to nie przechodzi do utrwalania tylko do --> Koniec nauki/
i jestem w KROPCE....

bejotka moze masz jeszcze jakies pomysły! błagam
Zwróć się z prośbą o pomoc do firmy, to ciekawy problem. Z pewnością ktoś Ci odpowie. Ja, jak już wspomniałem, nie sptkałem się z taką sytuacją.
a to dziwne. że tez ja mam zawsze pod górkę...:)

jak ja mam sie niby do nich zgłosic. oni maja jakies polskie przedstawicielstwo.
zwarjuje chyba z tym. nie dosc ze tylko tak moge się uczyć to i to mi nie dziala!

wrrrr

dzieki bejotka za chęci szczere
To jest polska firma, mająca swoją stronę internetową http://www.supermemo.pl, http://www.supermemo.pl/pomoc. Wystarczy wysłać do nich meila. Jeśli zaznaczysz, że piszesz z ... . Na pewno Ci odpowiedzą.
poszło.
zobaczymy co sie da z tym zrobić. dzieki Ci wielkie za pomoc bejotka. widze , że na bezsennośc cierpisz, albo moze tak jak i ja w innej strefie czasowej żyjesz:)
pozdro
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie