ankieta do pracy magisterskiej

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Czy ktoś może uczy języka angielskiego w szkole (przede wszystkim podstawowej 1-3, ale inne też mogą być) i byłby chętny wypełnić dla mnie ankietę na temat używania pomocy wizualnych? Potrzebuję jej do badań do pracy mgr. Jeżeli ktoś chciałby pomóc to proszę o maila. Sprawa jest dość pilna...czekam na odpowiedzi do soboty(16.05). Pozdrawiam
Dziwnie się za to zabierasz.
Ja na twoim miejscu zrobiłabym tak:
ankieta w pliku, choćby word,choćby do pobrania z jakiegoś forum, twojego bloga lub strony uczelni
Kilka telefonów lub maili do szkół z twojego miasta/ regionu.
Najlepiej do dyrekcji i nauczycieli angielskiego-zwykle informacje o nich są na stornach www szkół
Można też ogłaszać się na forach dla nauczycieli, na gumtree,spróbuj www.angielski.edu.pl,forum Angloramy i magazynów dla nauczycieli angielskiego.
Grunt to-dobra ankieta, nie za długa, zrozumiała, łatwa do wypełnienia (możliwość edytowania pliku i wpisywania odpowiedzi bezpośrednio w nim).
No i możliwość pobrania jej skądś lub wypełnienia on line.
Dzięki za pouczającą odpowiedz ale jest nie na temat:P Ja nie prosiłam o poradę jak się zabierać do przeprowadzania ankiety tylko o kilka osób chętnych do uzupełnienia jej. Ankiety od nauczycieli ze szkół już dawno mam a prośba na tym forum ma głownie na celu porównanie wyników ze znanych mi szkół z tymi jakie mogłabym uzyskać od ludzi z innych miejsc.

 »

Brak wkładu własnego