program do sprawdzania pisowni angielskiej

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam programu albo strony, gdzie można by sprawdzić poprawność pisowni angielskiej. W wordzie wygląda to beznadziejnie. Ciągle przeskakuje z domyślnej angielskiej GB na amerykańską. A ja chcę w wprowadzić ewentualne poprawki oraz zamienić pisowanię amerykańską na Wielkiej Brytanii.
Szukam pilnie pomocy w przetłumaczeniu tekstu z polskiego na angielski.
Za założycieli zespołu uznawani są Mike Shinoda, Brad Delson oraz Rob Bourdon. Dwaj pierwsi poznali się w szkole ponadpodstawowej, gdzie spotkali Rob’a Bourdon’a. Niewiele później do zespołu dołączyli Joe Hahn, Dave Farrell (dziś znany jako Phoenix) i Mark Wakefield. Cała szóstka, wtedy jeszcze pod wspólną nazwą Xero, zaczęła w 1996 roku pracę nad pierwszym materiałem, czego efektem jest, wydana rok później, kaseta demo.
Następne lata nie przyniosły jednak dalszych sukcesów, co stało się przyczyną odejścia z zespołu Mark’a Wakefield’a. Członkowie kapeli rozpoczęli zatem poszukiwania jego następcy. Kiedy w 1999 roku w ich ręce wpadło nagranie byłego wokalisty Grey Daze – Chester’a Bennington’a, od razu wiedzieli, że jest on tym kimś, kogo szukali.
Z Bennington’em na pokładzie, muzycy postanowili zmienić swoją nazwę. Początkowo padło na Hybrid Theory, jednak okazało się, że nazwa ta była już zajęta przez inną kapelę. Ostatecznie panowie zdecydowali się na Linkin Park.
Nowa nazwa oznaczała nowe, lepsze czasy dla byłego Xero. W 1999 roku formacja Linkin Park osiągnęła swój upragniony cel i podpisała kontrakt z Warner Bros. Records. Rok później, 24 października, grupa wydała swój debiutancki album, zatytułowany… Hybrid Theory.
A co to ma wspólnego z moim tematem? Daj to do działu nauka, Pomoc językowa - tłumaczenia.
Ja mam Worda angielskiego i nic mi nie przeskakuje. Ustawione mam na taki dialekt na jaki chcę.

Ze sprawdzaniem w Wordzie i tak trzeba uważać, bo Word nie rozróżnia there, their i they're itp. I na gramatyce też sie nie zna i uparcie chce mi przecinek wstawiać przed każdym "which".
Możesz Worda oduczyć:

Start --> Ustawienia --> Panel sterowania --> Opcje regionalne i językowe --> Zakładka języki --> Szczegóły --> w oknie Zainstalowane usługi usuń język "Angielski (Stany Zjednoczone)" i dodaj "Angielski (Wielka Brytania)"

Nie wpłynie to prawdopodobnie na układ klawiatury (bo i tak używamy zwykle "polskiego programisty", również pisząc po angielsku) ale ustawienie że masz taką "klawiaturę" powoduje, że Word wybiera domyślnie dany wariant języka, w którym piszesz.
Dzięki za pomoc. To był tekst skopiowany i chyba miał jakieś formatowanie związane z językiem. Po zapisaniu go jako tekst niesformatowany wreszcie mam słownik Wielka Brytania na stałe.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia