Prośba o poprawę błędów- moje nazwisko

Temat przeniesiony do archwium.
My great-grandfather went with his brothers to cousins in the United States. He came back after the First World War to Poland. The brothers settled in Chicago and New York. We are probably related.
XXX is not a typical Polish name. And it is not in any old chronicle.Do you know what the word is derived from that name?

Mój pradziadek wyjechał z braćmi do kuzynów w Stanach Zjednoczonych. On sam wrócił po pierwszej wojnie światowej do Polski. Bracia osiedlili się w Chicago i Nowym Jorku. Prawdopodobnie jesteśmy spokrewnieni.
XXX nie jest typowym polskim nazwiskiem. I nie znajduje się w żadnych starych kronikach.Czy wiesz od jakiego wyrazu pochodzi to nazwisko?
My great-grandfather went with his brothers to cousins in the United
>States. He 'came back' (a dlaczego nie pisdzesz 'returned'?) after the First World War to Poland.
And it is not FOUND in any old chronicleS.
Do you know what 'the' (po co to 'the' tutaj - niepotr) word is derived from that name'- napisalas, ...'jaki wyraz pochodzi z tego nazwiska... - popraw.
Dziękuję :)
Bardzo proszę o sprawdzenie moich błędów

Niedawno byłaś świadkiem włamania do samochodu sąsiadów. Napisz list:
1. KIedy i gdzie wydarzenie miało miejsce.
2. Gdzie wtedy byłaś i co robiłaś
3. Kim był włamywacz i jak zareagowałaś na widok włamania
4. Jaka była reakcja właścicieli samochodu i czy włamywacz został ujęty

Cześć!
Jak się masz? Muszę ci cos opowiedzieć.
Kilka dni temu ktoś się włamał do samochodu moich sąsiadów. Auto stało pod supermarkietem. Ja wtedy szłam na zakupy z moim psem, kiedy nagle zobaczyłam samochód sąsiadów, ale do samochodu próbował się dostać wysoki mężczyzna około dwudziestu lat. Gdy to tylko zobaczyłam od razu pobiegłam po ochronę. Sąsiedzi byli zszokowani tą sytuacją, bardzo serdecznie mi podziękowali za tak szybkie zareagowanie na ta sytuację. Cała historia skończyła się pomyślnie gdyż włamywacz został ujęty.


Hello!
How are you? I must for you cos tell.
A few days ago somebody broke into the car of my neighbours. The car stood under supermarkietem. I then went to the shopping with my dog, when suddenly I saw the car of neighbours, but a tall man of about twenty years tried to get to the car. When I only saw it at once I ran for the protection. Neighbours were shocked with this situation, very much thanked me cordially for such fast reacting on the one situation. Entire history ended successfully because the burglar was apprehended.

Bardzo proszę
Bardzo proszę o pomoc bo mi to jest potrzebne na jutro
Bardzo bardzo proszę
ten translator jest bardzo dobry.
dzięki :D
A zrozumiałaś co ci napisano?
mam ten sam problem.napisałam ten list i proszę, aby ktoś mi go sprawdził i w razie czego poprawił błędy. z góry dziękuję
Dear Wiola
I am sorry I haven’t written to you for such a long period of time, but I didn’t have Any free time. I must tell you about something.
Yesterday I went to my grandparents when I had finished my homework. When I was going on Warszawska street I saw man, who was broking in my neighbors car.
The man had black coat and shoos. I haven’t manner and I call to the police. The burglar want to escape, but the police was really fast. Finally the man was caught and COME IN that this Man was wanted for few months.
I’m looking forward to seeing you, Give my regards to your parents
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa