Problem z listem

Temat przeniesiony do archwium.
Witam

Na wstepie powiem ze niebardzo kumam anielski a co gorsza napewno nie pismo formalne.
Chcialbym zerwac umowe z Fitness clubem. Nie jest to jakis tam problem bo mozna to zrobic od reki ale trzeba napisc list w ktorym trzeba napisac cos w rodzaju

ja .xxxx uprzejmie zwracam sie z prosba o przedterminowe zakonczenie umowy z powodu wyjazdu z kraju na dluzszy okres czasu oraz braku mozliwosci dalszego uiszczania oplat zwiazanych z członkostwem. Jednoczesnie pragne podziekowac za owocna wspolprace.

.... prubowalem to napsiaac ale kompletnie nie mam pojecia jak to napisac zeby to zgrabnie i ladnie wygladalo.... moze ktos ma wieksze zdolnosci i napisze to lepiej. po za tym jezeli ktos dysponuje takimi zdlonosciami byklo by fajnie gdyby list byl po angielsku ! ;p z gory dziekuej i pozdrawiam.
wklej to, co napisałeś
merix kochanie, ale on przeciez chce zebys to TY napisal, bo TY masz duzo czasu (przeciez nic innego wlasciwie nie robisz);-), a on - wiesz ze jemu sie nie chce, ma inne zajecia i nie ma zamiaru nawet spojzyc do slownika i jakos skleic razem slowa ktore on zna.
jak nei wiesz to odrazu napisz anie buntujesz innych. Mam czas ale moj angielski jest za cienki zeby napisac to tak zeby mial orece i nogi wiec dlatego prosze innych. napisalem cos takiego gdyby ktos przetlumaczyl bylo by milo.

Ja Artur Wraga zwracam sie z prosba o przeterminowe zakonczenie umowy z powodu
wyjazdu z kraju na dluzszy okres czasu oraz braku mozliwosci dalszego uiszczania oplat zwiazanych z czlonkostwem.Jednoczesnie pragne podziekowac za owocna wspolprace wszystkim ktorzy dolozyli wszelkich staran aby ta wspolpraca byla jak najlepsza.
Please be advised that I wish to terminate my contract immediately (albo on...i tu data) due to my going overseas for an extended period of time. This letter shall serve as my termination notice. At the same time, I would like to thank you for your services. I truly enjoyed being a member of your club and I will not hesitate recommending your club to others.
No i wlasnie o to chodzilo... Serdecznie dziekuje za pomoc, uratowales,as mi zycie. ja juz mialem dac cos takiego....

I like to ask you to finisch mine agreement sonner because i will go Poland for long time and i can not pay you for membership anymore.Also i want to thank you and everybody who was helping for time spend there was good.

.... wiec chyba sie nie dziwicie czemu prosolem o pomoc.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia