Cos ze mna nie tak

Temat przeniesiony do archwium.
Chcialam sprawdzic swoja wiedze jez. polskiego no i wygladalo to naprawde nieciekawie.

http://eskk.pl/promo/testy-jezykowe/polski/index.php

Czy ktos "native Polish speaker" moze przegladnac ten test i napisac ile punktow otrzymal/a.
34/45 - nie wiem czy źle czy dobrze;) Ale tak to jest gdy test zawiera tak zwane "kruczki"
28/45
with a 50% chance of guessing the right answer...not overly inspiring.
Etap I 10/15
Etap II 14/15
Etap III 10/15

34/45

I'm gonna stick to English :)
38 pkt.

ten test jest 'lepszy' - Narodowy Test z Języka Polskiego:

http://www.akademiajezykapolskiego.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=217&Itemid=179

a potem można spojrzeć na poprawne odpowiedzi i analizę wyników i się porównać....
:)
38/45, ale w trzech przypadkach program nie zanotował, że podałem odpowiedź!
39/45, również nie wzięto pod uwagę trzech poprawnych odpowiedzi - może w tych samych pytaniach, co u mg?
Swoją drogą, naprawdę nie wiem, kto używa słowa 'dżez'...
U mnie nieciekawie wyszło, pierwsza część jak u Ewy a reszta gorzej, powinienem się wstydzić i wstydzę się.
pamiętam tylko, że nie 'weszła' odpowiedź na ostatnie pytanie. Dwóch pozostałych nie pamiętam.
41/45

ale niektóre pytania są idiotyczne
no bo z toba jest cos nie tak .
do kogo ten tekst?
Jeżeli cenisz sobie naprawdę poprawną wymowę to sposób jest jeden:
czytanie, czytanie i jeszcze raz czytanie ;)
31/45
Cytat: terri
Chcialam sprawdzic swoja wiedze jez. polskiego no i wygladalo to naprawde nieciekawie.
A ile Ty zdobyłaś? ;>

Cytat: terri
Chcialam sprawdzic swoja wiedze jez. polskiego no i wygladalo to naprawde nieciekawie.
A ile Ty zdobyłaś? ;>
...juz nawet nie pamietam, ale musze 'pull my socks up' i to natychmiast.
Cytat: terri
...juz nawet nie pamietam, ale musze 'pull my socks up' i to natychmiast.
Nie, w cale nie. Ten test był na prawdę trudny i w dodatku sprawdzał wiedzę, która normalnemu człowiekowi nie jest potrzebna, to czy się np. powie "pomarańcz", czy "pomarańcza", to wszystko jedno.

Ja nie wiem, czy się mówi "oddziałuje", czy "oddziaływuje" i żyję :)
edytowany przez PLrc: 27 kwi 2011
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie