Straszna Historia

Temat przeniesiony do archwium.
Moglibyście mi napisać straszną historię po angielsku
na poziomie gimnazjum
na 10 zdań
z góry dzięki. ;]]]
Spróbuj napisać sama. Jeśli masz problem ze znalezieniem słów, napisz najpierw po polsku, ze słownikiem przetłumacz na angielski, a potem wrzuć tutaj - na pewno znajdzie się ktoś, kto poprawi ewentualne błędy i wyjaśni wątpliwości. Dasz radę, 10 zdań to nie tak dużo :)
Witam, bardzo chętnie pomogę:

That was an ordinary, windy day when I left alone in the house. My family went for a trip to the neighbouring town but I felt a bit dizzy and insisted to stay. Firstly my mother didn't want even to hear about that but my father incited her to let me stay.
I woke up, dressed up and went to prepare some food for myself. While I was walking through the room I heard something above the ceiling. I was a weird sound like someone would break somebody else's legs but apparently they stopped in several seconds. I tried to calm myself down and explain that I could be anything, either a mouse or wind. I believed in such an explanation for next half an hour when I heard a cream in the attic. I ran out from the house to my neighbouring friend and the called for police. What they found out was that it was my silly brother who wanted to stay home same like me, but he found dead mouse and it scared him.

Polecam się na przyszłość aling.pl :)
A dlaczego odrabiasz zadania za lenia?
A przy okazji, kto tłumaczył/pisał na aling.pl? Zajrzałam na jedną stronę...wystarczyło.
Nie tylko odrabia za LENIA, ale i z BYKAMI ktore ja juz nawet nie mam checi poprawiac.
No chciałem tylko pomóc, miałem trochę czasu...
A propo stronki, to naprawdę uważasz, że jest źle?
Na stronie, którą poczytałam było nie za dobrze.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Brak wkładu własnego