Szukam współlokatorki - Warszawa - od lipca

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, jestem studentką II roku MISH na UW, właśnie zamierzam się przeprowadzić i szukam współlokatorki. Preferuję szukanie od razu całego mieszkania, które można razem wynająć, niż wprowadzanie się do pokoju w już zamieszkałym miejscu, dlatego pomyślałam, że warto najpierw zapytać wśród Was czy któraś może nie planuje poszukiwania/zmiany lokum.

Mnie zależy na własnym pokoju, więc myślę, że znalezienie jakiegoś dwupokojowego mieszkania byłoby super, w grę wchodzi Śródmieście, ewentualnie Saska Kępa, cenę możemy ustalić. Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana to najlepiej skontaktować się prywatnie, moje [gg] . Super jeśli będzie to np. też osoba z UW ale niekoniecznie.

Jeśli o mnie chodzi to jestem człowiekiem bardzo pozytywnym i sama lubię osoby z pasją i fantazją, ale zdecydowanie nie wielkie imprezowiczki. :)

Myślę, że warto się skontaktować, a jeśli się dogadamy to można zacząć szukać razem mieszkania. Jeszcze jedna ważna informacja, ja planuję przeprowadzić się od 1 lipca. Czekam na odpowiedzi osób zainteresowanych.

Pozdrawiam.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nauka języka