jak dojechac do oxfordu ze stansted

Temat przeniesiony do archwium.
hej mam pytanie w zwiazku z tym co jest napisane w temacie. Potrzebuje sie tego dowiedziec gdyz wylatuje do anglii i mniej wiecej chcialabym juz wiedziec w jaki autobus najlepiej wsiąsc i jakie ceny biletów ze stansted do oxford. Nie wiem może ktos tam mieszka i wie. Bardzo proszę o pomoc.
mozna dojechc pociagiem do cambridge bezposrednio i tam sie przesiasc do oxfordu, z tego co wiem to lepiej zarezerwowac bilety online wczesniej , wtedy zaplacisz moze 10 funtow albo mniej do Cambridge, a jak chcesz kupowac bezposrednio to mozesz zaplacic nawet 2 razy wiecej
a jak bym wsiadla w autobus national express, który jedzie bezpośrednio do oxford? pytam bo nie wiem czy on dalej kursuje i moze macie jakies info ile wynosi bilet
Jechac najpierw do Cambridge? A po co? Toz to 30 mil w calkiem innym kierunku....
Mozesz jechan National Express wejdz na ich strone i sprawdz ceny i polaczenia.
no wlasnie myslalam o national express tylko nie wiedzialam czy dalej jezdza. a wiesz jak sie idzie na przystanek national z lotniska?
Nie wiem zawsze jezdze samochodem. Wez taxi i popros na przystanek NE
OK, moze faktycznie z cambrige moglo byc troche na okolo :) ale to tansze polaczenie do cambridge a stamtad do oxford, niz z Londynu, pociagi national express sa zaraz przy lotnisku (nawet sie jakos bezposrednio przechodzilo z terminalu, ale nie pamietam teraz dokladnie)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia za granicą

 »

Szkoły językowe