zaproszenie

Temat przeniesiony do archwium
Cześć wszystkim!
Możę zacznę od tego, że odkryłam tę stronę jakoś tak w zeszłym roku i uważam, że jest po prostu super!
Ale nie po to ten wpis... Otóż wpadłam na pomysł, żeby może skorzystać z tego, że obecne tu osoby mówią po angielsku i zaprosić was na pewne forum, które właściwie już umiera... Otóż jestem fanką reamonn, słyszał ktoś? Otóż jest taka pewna stronka http://www.reamonn-uk.net/news.php i jeśli ktoś z was jest zainteresowany tą muzyką i działalnością zespołu i ma coś ciekawego na ten temat do powiedzenia, to gorąco zapraszam w imieniu twórców. Byłoby mi miło, i twórcom na pewno też, gdyby więcej fanów było aktywnych na forum, a mnie byłoby jeszcze milej, gdyby byli to Polacy. Jednocześnie mam nadzieję, że z zaproszenia skorzystają osoby, które nie zrobią tam przysłowiowej wsi, a wierzę, że tu takich nie ma, gdyż z większości wpisów wnioskuję, że ci, którzy są obecni na tym forum mają poziom całkiem całkiem...
Jeszcze raz serdecznie zapraszam!
Do zobaczenia, mam nadzieję, na forum zespołu.
Pozdrowienia, pa.
Aha i jeszcze jedno... to dobry sposób na poćwiczenie języka. Wiem, bo przecież się tam udzielam... Dlatego pomyślałam o was.

« 

Pomoc językowa

»

Pomoc językowa