Czy uczył się ktoś z Was portugalskiego w ESKK?

Temat przeniesiony do archwium.
Chętnie dowiem się czegoś o nauce portugalskiego w ESKK. Rozumiem "rózowe barwy" deklaracji składanych przez tą Szkołę na stronie internetowej, ale mimo wszystko chętniej wezmę pod uwagę wasze opinie. A może ktoś zna jakąś inną Szkołę korespondencyją, która uczy portugalskiego, albo jakiś dobry samouczek?
Szkoła ESKK prowadzi równiez kurs p.t. Język portugalski dla początkujących. Nie mogę się o nim wypowiadać, gdyz zraziłem się do tego języka z dość błachego powodu. Nie udało mi się opanować klawiatury portugalskiej. Próbowałem ją zainstalować, ale nie udało mi się uzyskać portugalskich znaków diakrytycznych. Spowodowało, że minął mi zapał do nauki tego języka.

Jeśli chodzi o inne materiały do nauki portugalskiego, to mozna ich trochę na rynku księgarskim znaleźć, są to miedzy innymi "Język portugalski dla początkujących" wydany przez Wydawnictwo Literackie (www.wl.net.pl),
Profesor Perlin, autor kilku podręczników do hiszpańskiego, napisał również podręcznik portugalskiego.
Szkoła Berlitz wydała rozmówki portugalskie.
Wydawnictwo Wiedza Powszechna wydaje tzw minirozmówki, do których Tonpress wydaje kasety audio. I tu jest ciekawostka - widziałem kasetę minirozmówki portugalskie, a jakoś nigdy nie trafiłem na książkę, mimo, ze sprawdzałem i w księgarniach i w sieci.