PYTANIE O ESKK

Temat przeniesiony do archwium.
W NAJBLIŻSZYM CZASIE MAM ZAMIAR SOBIE ZAKUPIĆ KURS ANGIELSKIEGO DLA ŚREDNIO ZAAWANSOWANYCH I W ZWIĄZKU Z TYM MAM PYTANIE - CZY WARTO. MOŻE KTOŚ JUŻ KORZYSTAŁ Z OFERT TEJ FIRMY ITP. Z GÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDZ
spoko luzik za chwile bejotka ci pomoże
wpisz w wyszukiwarkę na tej stronie hasło: eskk, jest dużo wpisów a ten temat
POZDRAWIAM I CAŁUJE WSZYSTKICH:-*
Kursy mają fajne, ale są one tylko pozornie tanie. Dostaje się co miesiąc taki zeszycik (ok. 40 stron) i kosztuje to ok. 40 zł. Za tyle pieniędzy to jest dość gruba książka:) No, ale pod względem merytorycznym na pewno warto. Sam przerobiłem 5 różnych kursów, ale wtedy były tańsze - ok. 20 zł.
Czekamy na wypowiedź Bejotki :)
Niestety kursy są troszke droższe ( 42 zł jeden pakiet) a od nowego roku ESKK zamierza podnieść ceny . Tak powiedziano mi w zeszłym tygodniu. Jesli chodzi o stronę merytoryczną tych kursów , to przyznam ,że są dość dobre. Tekst nagrany na kasecie nie ma nic wspólnego z naturakna mową w danym języku. Zdania czytane są wyjątkowo powoli, co nie daje możliwosci "osłuchania" się z naturalnym mówionym językiem.



.... Co z tą bejotką????
Ale przecież Bejotka odpisywał już na podobne posty! Wystarczy poszukać. Ile można pisać o tym samym?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa