Ile za korepetycje z chemii

Temat przeniesiony do archwium.
Pytanie nie związane z nauką języków, ale z nauką w ogóle - tak: Może ktoś się orientuję, ile kosztuje 60 minut korepetycji z chemii u nauczyciela akademickiego (magistra)? A ile u studenta chemii? Sprawa dość pilna, pomóżcie, proszę. Dzięki wielkie!
Ja udzielam korepetycji z chemii dla studentów, ucznów gimnazjum i liceum za 20 zeta za godzine zegarowa (jestem studntka IV roku chemii). Magister bierze okolo 30-40 zl, zdarzaja sie tez tacy, co biora wiecej (np. przygotowywanie na medycyne czy farmacje)
U studenta - sądze ,że tak juz od 15 do 25 -wszystko zależy od tego czy mają to byc korepetycje jednorazowe, czy na cały rok, ile godzin w tygodniu i ogolnie też od osoby , ktora to udziela.Co do wykładowcy - tu juz jest gorzej - sądze,ze od 50 wzwyż, ale to juz tak bardziej ze słyszenia wiem - sama nigdy nie miałam z tym styczności - z tego co wiem, wszystko zależy jak kto się ceni :), ale raczej mniej nie biorą.Słyszałam nawet o cenach 100 zeta za 45, ale nie wiem czy to prawda, czy plotki :).

« 

Pomoc językowa

 »

CAE - sesja zimowa 2004