przetłumaczcie prosze!!

Temat przeniesiony do archwium.
kto mi moze przetlumaczyc ta piosenke Santany??

Since the moment I spotted you
Like walking around with little wings on my shoes
My stomach's filled with the butterflies...and it's alright
Bouncing round from cloud to cloud
I got the feeling like I'm never going to come down
If I said I didn't like it then you know I'd lied

Pre-Chorus
Everytime I try to talk to you
I get tongue-tied
Seems like everything I say to you
Comes out wrong and never comes out right

Chorus
So I'll say 'why don't you and I get together and take on the world and be together forever
Heads we will and tails we'll try again
So I say why don't you and I hold each other and fly to the moon and straight on to heaven
Cause without you they're never going to let me in
And slowly I begin to realize this is never going to end
Right about the same you walk by
And I say 'Oh here we go again'

When's this ever going to break?
I think I've handled more than any man can take
I'm like a love-sick puppy chasing you around
And it's alright
Bouncing round from cloud to cloud
I got the feeling like I'm never going to come down
If I said I didn't like it then you know I'd lied
Trudny text ale jakos sie udało przetłumaczyć. W niektórych zdaniach w nawiasach wpisałem inne możliwości bo nie wiedziałem które wybrać. Pozdrowienia


Zaczynając od (od czasu; od tego czasu, jak) moment poplamię was Lubicie żeby iść (chodzący) wokół z mały (niewielka ilość; trochę) skrzydło (uskrzydla) na zapełnianym Mojego żołądka moich butów *butterflies*...I to jest *alright* Odskakujący (blagujący; pełen życia; blagowanie) dookoła (okrągły; krąg; zaokrąglać) od chmury chmura (zaciemniać) otrzymuję (dostał się) odczuwanie lubić (jak; podobny do; podobnie do tego; upodobanie do) JA nigdy schodzić Jeżeli JA zrobił nie podobny do to potem wy poznajecie leżałem (kłamał) Przedchór Za każdym razem próbuję (wypróbowywać) rozmawiają z wami otrzymuję (dostawać; rozumieć) *tongue-tied* Wydaje się wszystek mówię (przemawiać) wy Przybywa poza nieprawidłowym i nigdy przybywa poza prawo (prawy; naprawo od) Chór Tak (więc) JA będzie mówić (przemawiać) 'dlaczego robi nie wy i zbieram i przyjmują świat (światowy) i jest razem na zawsze Stoi na czele (głowy) my będzie (wola) i ogony my będzie próbować (wypróbowywać) znowu Tak (więc) mówię (przemawiać) co dlaczego robić nie wy i trzymam siebie i lecą do *moon* i prosty (prosto) na do raju Powodu bez was one nigdy zamierzać pozwalać mnie w I powoli zaczynam uświadamiać sobie (realizować) to nigdy zamierzać kończą Prawo (prawy; naprawo od) o ci sami wy idziecie (chodzić) przez I mówię (przemawiać) '*Oh* tutaj udajemy się znowu Kiedy ten (to) kiedyś udający się (idący; chodzenie; wybierający się) łamać (przerwa; naruszać)? obmyślam opracowałem (obszedł się) więcej niż wszelkim człowiekiem może brać (przedsiębrać) JA jestem podobne do miłość chory *puppy* ścigający (ściganie) wy wokół I to jest *alright* Odskakujący (blagujący; pełen życia; blagowanie) dookoła (okrągły; krąg; zaokrąglać) od chmury chmura (zaciemniać) otrzymuję (dostał się) odczuwanie lubić (jak; podobny do; podobnie do tego; upodobanie do) JA nigdy schodzić Jeżeli JA zrobił nie podobny do to potem wy poznajecie JA leżał (kłamał)

« 

FCE - sesja zimowa 2004

 »

FCE - sesja zimowa 2004