księgarnie

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,
Z jakich korzystacie księgarni do kupowania książek po angielsku?
Czytujecie w ogóle książki w języku angielskim?
ja kiedyś zamawiałem na amazon.com przez wujka, który mieszka w Anglii, ale było to uciążliwe i obecnie kupuję na http://tradebooks.pl , gdyż to polska księgarnia, a ponadto mają w niej od ręki większośc angielskich książek. W 2 dni po zamówieniu książka jest u mnie, więc w porównaniu do czasu, kiedy dostałem z amazona to świetny czas.

A wy z jakich korzystacie?

Pozdrawiam
ja korzystam z księgarni językowej cyfrowej http://jezyki-obce.nextore.pl , są to wydawnictwa elektroniczne, w formacie audio-mp3 oraz PDF, produkty mam chwile po zakupie, ponieważ ściąga się je chwile po zakupie na dysk komputera, pozdrawiam
Polecam księgarnie www.xexe.pl Nie tylko do zamawiania książek po ang. Mają niskie ceny i sporo pozycji niedostępnych w innych księgarniach.
księgarnia Interbook i Integra. Można zamawiać ksiązki przez Internet.
Wiele szkół językowych ma biblioteki. Czasami za niewielka opłata można się do takiej biblioteki zapisać, nawet gdy nie jest się studentem tej szkoły (tak jest u nas).

Sporo ciekawych książek, bestsellerów z ostatnich lat, można za 3-5 zł kupić w niektórych sklepach z używaną odzieżą. Wiem, że nie wszyscy lubią takie sklepy,ale warto czasem tam zajrzeć. Filmy na DVD też się zdarzają.

pozdrawiam
Karolina
Bell Kraków
Ja korzystam z Super Księgarni Internetowej. Są tam angielskie i niemieckie ebooki i audiobooki oraz cyfrowe kursy językowe, poradniki, podręczniki, rozmówki nie tylko w jezyku angielskim. Wybór jest szeroki jęśli chodzi o tematykę czy wydawnictwa. Maja gwarancję najniższej ceny oraz nie płacę za przesyłkę - więc chętnie korzystam! Pozdrawiam.

http://superksiegarniainternetowa.nextpress.pl/e-ksiazki_(j__angielski)_c1177.xml

http://superksiegarniainternetowa.nextpress.pl/cyfrowe_centrum_jezykowe.xml
Ja korzystam z Wirtualnej Księgarni www.strefa-wiedzy.pl
Naprawde polecam do wyboru ebooki, audiobooki (format mp3)
Zawsze w wolnej chwili np. jak jade autobusem puszczam sobie na tel. i molestuje sie do bolu :)
Naprawde widze efekty, to tak jak z reklamami w tv kazdy z nas je zna bo slyszymy je codziennie.

Link do audiobookow:
http://strefa-wiedzy.pl/angielskie_ksiazki_audio_c1150.xml

Pozdrawiam:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia